Akce zahrádka !

S příchodem teplého počasí přichází čas příjemného posezení na čerstvém vzduchu. Pro zajištění rychlé obsluhy Vašich hostů na zahrádkách a venkovních posezeních je nejvhodnějším řešením rozšíření Vaší CONTO pokladny o mobilního číšníka. V jarní akci ušetříte až 4 000 Kč.

Mobilní číšník Conto Order s telefonem a pouzdrem                        QPP.MOBSET9_m

Mobilní číšník pro software Conto, usnadní a urychlí obsluhu i prodej v restauracích i na zahrádkách. Odolný telefon s Androidem a 4,7" displejem v kombinaci s uživatelsky přívětivou aplikací Conto Order je spolehlivým řešením pro zefektivnění obsluhy. Aplikace umožňuje otevírat stoly, objednávat položky, platit včetně EET, tisknout účty a mnoho dalšího. Set obsahuje odolný telefon, licenci Conto Order a pouzdro na opasek.

Mobilní číšník Conto Order s telefonem, pouzdrem a tiskárnou     qpp.mobset10_m

Mobilní číšník pro software Conto, usnadní a urychlí obsluhu i prodej v restauracích i na zahrádkách. Odolný telefon s Androidem a 4,7" displejem v kombinaci s aplikací Conto Order je spolehlivým řešenímm pro zefektivnění obsluhy. Aplikace umožňuje otevírat stoly, objednávat položky, platit včetně EET, tisknout účty a mnoho dalšího. Set obsahuje odolný telefon, licenci Conto Order, pouzdro na opasek a mobilní tiskárnu s pouzdrem.

OrderFiskalProMobilní číšník Conto Order s telefonem, pouzdrem a platebním terminálem (včetně tisku účtenek)

Mobilní číšník Conto Order s platebním terminálem VX675, usnadní a urychlí obsluhu i prodej v restauracích i na zahrádkách a to včetně možnosti platby bankovní kartou přímo "na place". Odolný telefon s Androidem a 4,7" displejem v kombinaci s aplikací Conto Order je spolehlivým řešením pro zefektivnění obsluhy včetně platby bankovní kartou. Bankovní terminál slouží zároveň i pro tisk účtenek. Set obsahuje odolný telefon, licenci Conto Order, pouzdro na opasek. K setu je připojení platební terminál FiskalPRO VX675.

 

PikZadost POSLAT POPTÁVKU