Elektronická evidence tržeb pro drobné řemeslníky

Zákon o EET prošel parlamentem bude následovat senát a prezident, drobní řemeslníci mají být v poslední "vlně" zavádění EET, předpokládaný termín zadení evidence pro drobné řemeslníky je počátek roku 2018.

Co bude drobný živnostník pro EET potřebovat?

U živnostníků, kteří mají provozovnu a "nevyjiždějí" za zákazníkem, platí z hlediska EET totéž, co pro maloobchodní prodejny a řešení spočívá v pořízení pokladny. Více informací najdete ZDE.

U živnostníků, kteří vyjíždějí za zákazníkem a hotovostní platbu přebírají "v terénu" je řešení EET na první pohled poněkud složitější, ale existuje.

 

    Co budete potřebovat pro zprovoznění EET při práci "v terénu"?
  • Registrační pokladnu na baterii (se schopností EET) a SIM kartou. Druhou variantou je tablet (dotykový telefon) se SIM kartou, mobilní tiskárna a program s EET umožňující vystavení účtenky.
  • Servisní zázemí - tj. dodavatelskou firmu, která Vám zajistí nejen dodání pokladny, ale i případnou opravu pokladny (v co nejkratší době), zapůjčení pokladny po dobu opravy, včasný servisní zásah při výpadku spojení apod.
    Jaké možnosti zavedení EET pro drobné živnostníky pracující "v terénu" připravujeme?
  •  K10 Přenosná registrační pokladna s integrovanou tiskárnou s baterií a SIM kartou

K10 je nová přenosná a ultra-kompaktní pokladna, která přináší novou technologii s nízkou spotřebou. Je určená hlavně pro menší provozy v náročnějším prostředí. Největší využití najde hlavně při mobilním prodeji, na tržnicích, stánkovém prodeji, parkovištích, půjčovnách, malých občerstveních a bufetech, ale i v kadeřnictvích, relaxačních a zdravotnických centrech, fitnes centrech, apod. Vice informací najdete ZDE.


Podrobnější informace naší nabídky pro drobné řemeslníky:         E-Shop