EET pro MALOOBCHODNÍ PROVOZY

    Co budete potřebovat pro zprovoznění EET?

  • Internetové připojení na provozovně
  • Klasickou registrační pokladnu, počítačovou pokladnu nebo dotykovou pokladnu, která z technického hlediska má možnost, se připojit do LAN sítě, na Wifi síť nebo pomocí SIM karty na poskytovatele mobilního připojení na internet
  • Vnitřní software pokladen (firmware) případně software počítačových a dotykových pokladen ve verzi, která je schopna přes internet komunikovat s centrálou EET
  • Servisní zázemí - tj. dodavatelskou firmu, která Vám zajistí nejen dodání pokladny, ale i případnou opravu pokladny (v co nejkratší době), zapůjčení pokladny po dobu opravy, včasný servisní zásah při výpadku spojení apod.

Jaké možnosti zavedení EET v maloobchodních provozech nabízíme?

V současné době jsou všechny námi nabízená řešení pokladen, počítačových pokladen a dotykových pokladen připraveny pro následnou změnu firmware či software na verzi s EET.

Registrační pokladny s EET

V této variantě se jedná o registrační pokladnu s EET, která není součástí informačního systému malůoobchodního provozu, umožňuje běžné funkce obchodní pokladny - zadávání položek do účtenky dle skupin zboží (např. dle sazeb DPH) případně zadáváním čísla (PLU) zboží, storna či refundace položek, ranní limit, vyběr peněz, různé typy plateb (hotově, karta, stravenka), uzávěrku pokladny a další funkce. Vlastní EET se provádí při uzavírání účtu zákazníka. Pokladnu lze doplnit o snímač čárových kódů případně o elektronickou váhu s automatickým přenosem hmotnosti do účtenky.

Registrační pokladny s EET a napojením na informační systém maloobchodu

Jedná se o obdobu předchozí varianty, pokladna je navíc začleněna do informačního systému maloobchodního provozu Obchodník a údaje z denní uzávěrky pokladny se přenáší do informačního systému jako záznam do knihy tržeb a knihy prodejních dávek.

Počítačové a dotykové pokladny s EET

V této variantě se jedná o počítačovou pokladnu (dotyková nebo nedotyková) s EET, která není součástí informačního systému maloobchodního provozu, umožňuje běžné funkce obchodní pokladny - zadávání položek do účtenky dle skupin zboží (např. dle sazeb DPH) případně zadáváním čísla (PLU) zboží, storna či refundace položek, ranní limit, vyběr peněz, různé typy plateb (hotově, karta, stravenka), uzávěrku pokladny a další funkce. Vlastní EET se provádí při uzavírání účtu zákazníka. Pokladnu lze doplnit o snímač čárových kódů případně o elektronickou váhu s automatickým přenosem hmotnosti do účtenky.

Počítačové  a dotykové pokladny s EET a s napojením na informační systém

Jedná se o obdobu předhozí varianty, pokladna je navíc začleněna do informačního systému maloobchodního provozu Obchodník a údaje z denní uzávěrky pokladny se přenáší do informačního systému jako záznam do knihy tržeb a knihy prodejních dávek.


Podrobnější informace naší nabídky pro maloobchodní provozy:        E-Shop: