Novinky

Jednou měsíčně zde naleznete co je nového v naší nabídce, případně jaké implementace či dodávky jsme uskutečnili. 

Zahradní systém pro ZAHRADNÍ CENTRUM BÁLEK v Krmelíně

Jsme hrdí na to, že jsme společně se Zahradním centrem Bálek v Krmelíně vymysleli dokonalý pokladní systém pro provozy zahradnictví / zahradní centra.

Tento fjfjfpokladní systém se skládá z:

- hlavní dotykové pokladny

- bankovního terminálu

- mobilní pokladny určené do terénu zahradního centra (může být také s bankovním terminálem)

- skladového programu Obchodník

- etiketovací tiskárny

Tento systém je dokonale propojen. Prodej může probíhat jak venku v "terénu" na mobilní pokladně, tak i na hlavní pokladně. Tyto dvě pokladny spolu neustále komunikují díky stejnému pokladnímu SW CONTO. Prodej se může uzavírat jak venku, tak i na hlavní pokladně.

Pokladny spolu nejen komunikují, ale odesílají informace i do skladového programu Obchodník. Při každém prodeji tedy pokladní ví, kolik jakého zboží má právě na skladě. Velká výhoda tohoto evidování zásob nastává při inventuře, vedení statistik aj.

Při naskladnění a prodeji urychlí a usnadní prodej i tiskárna etiket. Etikety se při příjmu zboží načtou do pokladního programu / skladového programu. Prodej je pak mnohem rychlejší. Rychlost a přesnost je u zahradních center velmi důležitá, hlavně v období sezónního prodeje, kdy je největší návštěvnost zákazníky. Pro bezpečný prodej si toto zahradní centrum nechalo nainstalovat také bankovní terminál.

unnamed_Balek

zahradnictvi_balek

Pokladna QMP do bufetu na SOŠ EDUCA

Ani přes prázdniny naši technici nelenili.

V srpnu instalovali novou tlačítkovou pokladnu značky Qurion do bufetu na střední educaodborné škole EDUCA v Novém Jičíně.

Pro provoz bufetu si vybrali tlačítkovou pokladnu QMP 18 s EET boxem.

Tato pokladna se do bufetu krásně hodí, protože je velice jednoduchá na ovládání, kompaktní a výkonná! Tato malá, prakticky založená pokladna se hodí pro malé, střední, ale i velké provozovny, ať už jde o obchody (pekařství, kantýny, večerky, stánky apod.) nebo o služby (kosmetika, ordinace, kadeřnictví apod.). Svými schopnostmi potvrzuje vyhlášenou německou kvalitu.

Co tato pokladna umí?

 • snadno se programuje
 • dokáže prodávat zboží v korunách, ale umí si zapamatovat i čárový kód
 • umí si zapamatovat ceny 10 000 položekQMP18
 • díky zabudované čtečce microSD karet si pamatuje vše, co kdy prodala
 • kromě obvyklých prodejních funkcí umí pracovat v režimu přirážek a slev, opravit chyby, zařídit storno a refundace, přijímat platby v cizích měnách
 • její integrovaná termotiskárna tiskne účtenky tiše a ve svižném tempu
 • v režimu EET zastane pokladna práci hned pro dva podnikatelské subjekty


Jaká je pokladna QMP 18?

 • dobře vypadá a jednoduše se udržuje
 • v případě potřeby jsou k mání náhradní díly (včetně klávesnice)
 • má přehledný podsvícený grafický displej
 • vydrží pracovat i v náročném provozu
 • lze ji podle potřeby kamkoliv přemístit


S kým si tato tlačítková pokladna rozumí?

 • díky řadě konektorů dovoluje připojit počítač se skladovým či programovacím softwarem
 • spolupracuje s pokladní zásuvkou, čtečkou čárových kódů, platebním terminálem, externím zákaznickým displejem i s elektronickou váhou a splňuje také normu Welmec pro váhy

 

DÉSI- modernizace prodejny v Prostějově

https://www.desi.cz/o-desidesi_kajaNa ulici Náměstí T. G. Masaryka 11, naproti radnici na hlavní prostějovském náměstí se nachází prodejna lahůdek DÉSI.

V této prodejně můžete zakoupit chlebíčky, bagety, miniburgery, zákusky ale i teplou kuchyni. Tato prodejna byla založena roku 1994 a nyní prošla modernizací. Majitelé si do této prodejny nechali místo staré pokladny nainstalovat novou dotykovou pokladnu LYNX s odolným V-touch displejem. K této pokladně si nechali připojit váhu CAS ER PLUS (připojená dle legislativy WELEMEC) a také si nechali připojit bankovní terminál.

Váha CAS ER PLUS

Tato váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny (potraviny, zelenina apod.). Skelet váhy je plastový s nerezovou vážní miskou. Váha je napájena AC 230V přes adaptér. Vestavěný akumulátor zabezpečí provoz váhy na cca 140 hodin. Předností váhy je atraktivní vzhled a kvalitní gumová tlačítková klávesnice. Displej na nožce.

Bankovní terminál FiskalPRO

Mobilní platební terminál podporující bezkontaktní platby a elektronické stravenky. Výhodou je nezávislost zákazníka na konkrétním bankovním ústavu.

Dotyková pokladna LYNX s pokladním SW CONTO STANDARD

Dotykový POS systém s moderním a výkonným pokladním software Conto Standard a operačním systémem Windows 10. Vhodný i pro restaurace s více pokladními místy a evidenci skladu. Tato pokladna je velmi oblíbená proto, protože se dá nastavit dle přání zákazníka. Její pokladní SW je přehledný, rychlý a spolehlivý.

                                             Výstřižek_3

Nový VariPOS do prodejny Jan Mašek Pekařství s.r.o.

masek pekartstviNaši technici se opravdu nezastaví! A za to jsme moc rádi, protože svou prací dělají radost a usnadňují práci našim zákazníkům.

V červnu to byla varipos 3-500x500implementace pokladního systému VariPOS 850 pro prodejnu pečiva firmě Jan Mašek Pekařství s.r.o. Tato společnost působí na českém trhu od roku 1992. Na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží již pátá generace rodu Mašků. V kamenné parní peci vzniká nejen výborný chléb, ale i plno dalších pekařských dobrot.

A nám je ctí spolupracovat s takto významnou pekárnou. I díky naší spolupráci je prodej pečiva velice snadný a rychlý. Pokladnímu systému CONTO STANDARD umožňuje svému majiteli nastavit si tlačítka prodeje dle požadavků, ale nejen to, tento program lze propojit se skladovým programem OBCHODNÍK, který díky svým vlastnostem dokonale sleduje hospodaření skladových zásob, umí vytvářet a vyhodnocovat statistiky prodejů a v neposlední řadě je velice dobrým pomocníkem při invetnůrách. 

Softwar OBCHODNÍK je navržen našimi IT specialisty, a tak může být upraven na míru každému našemu zákazníkovi.  

janmasekpekarstvi

zdroj:  https://pekarstvimasek.cz/

Nová prodejna v Říčanech, Bůůček uzený

V červnu se otvírala nová pobočka řeznictví a uzenářství Bůůček uzený, s.r.o. a to v Říčanech u Prahy, na ulici Černokostelecká 2555/2a. Jelikož s touto firmoufashbase spolupracujeme již řadu let, i do tohoto nového provozu si námi nechali implementovat váhopokladnu řady FreshBase od firmy Mettler Toledo. Systém využívá modul katalogů a číselníků, evidence tržeb a prodejů. 

buuucekPro cloudové řešení postačí - PC na prodejně, připojení na internet, váhy od firmy Mettler Toledo (bC, Uc, FreshBase).

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém , bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

řeznictví u Slavíčků, Praha - 05.2020

fashbaseuslavicku

Do nově zrekonstruované prodejny ŘEZNICTVÍ U SLAVÍČKŮ v Praze 4 jsme instalovali dvě váhopokladny FreshBase od společnosti Mettler Toledo.

Váhopokladny FreshBase jsme doplnili o snímače čárových kódů. Tato kombinace usnadní a urychlí obsluze práci. Dominantou váhopokladny je její přehledný dotykový displej, díky němuž je práce obsluhy velice snadná a rychlá. Jejich robustní  konstrukce, snadná obsluha, osvědčené funkce a bezproblémová údržba jsou hlavními výhodami.

Mimo to se tyto váhopokladny pyšní i těmito vlastnostmi: 

- pohodlné ovládání pomocí dotykového displeje a vysoký výkon váhy

- rychlé vážení zboží s interaktivním uživatelským průvodcem na dotykovém displeji

- špičková funkčnost a robustnost spolehlivého a osvědčeného váhového softwaru Mettler Toledo

- snadné začlenění do stávajících postupů a pracovních prostředí (nástroje, řízení zásob, aj.)

- green MT: vestavěný systém pro úsporu energie a spotřebního materiálu

- vysoká kvalita použitých součástí pro dlouhou životnost přístroje

- rychlá výměna cívek u 2palcové tiskárny etiket

- volitelné příslušenství (tiskárna účtenek, aj.)

 

PLATEBNÍ TERMINÁLY, CONSI V.O.S. - 05.2020

vankovovoV květnu jsme instalovali platební terminály od společnosti FiskalPRO k pokladnám pro společnost CONSI v.o.s. (Vaňkovo pekařství) Tato společnost s námi již několik let spolupracuje a má od nás nejen tlačítkové pokladny QMP, ale i dotykové pokladny LYNX CONTO.

K sedmi pokladnám jsme nyní instalovali platebních terminály FiskalPRO VX520 Basic LAN, které jsou pro_files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323 zákazníky větším komfortem při placení a mnohdy urychlí celý nákup. Jedná se také o bezkontaktní verzi placení, což je v této době velkým přínosem.

 Klíčové vlastnosti bankovního terminálu od společnosti FiskalPRO:

 • nezávislost na konkrétní bance (změna cílového účtu pro platby je otázkou nastavení)
 • podpora všech běžných typů platebních karet (VISA, MasterCard,Maestro) a elektronických stravenek (Sodexo, Edenred, Callio)
 • podpora bezkontaktních platebních karet
 • možnosti připojení k pokladnímu systému Conto a pokadnám Quorion (díky automatickému přenosu částky k úhradě platební kartou, už nikdy nedojde k zadání Bez názvunesprávné výše platby obsluhou)
 • správa zařízení přes webové rozhraní dostupné odkudkoliv
pokladna LYNX, Gastro Stummer, Vsetín - 04.2020

                                                               Naši technici v dubnu roku 2020 implementovali moderní pokladnu značky LYNX CONTO STANDARD v nově otevřené provozovně Gastro Stummer ve Vsetíně. Tato gastro_strummerfirma, která se pohybuje v oblasti cateringu a gastro služeb více jak 20 let, má od naší společnosti řadu dalších pokladen a _files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323pokladních systémů. Do nově otevřené provozovny si vybrali komplexní řešení v podobě pokladny LYNX s operačním systémem CONTO STANDARD s výkonnou termotiskárnou zn. EPSON a s připojeným bankovním terminálem od společnosti FISKALPRO VX520. 

fiskalpro-vx-520_ie11784966Tento bankovní terminál podporující bezkontaktní platby a elektronické stravenky má velkou výhodu v tom, že je nezávislý na konkrétním bankovním ústavu.

Se skladovým hospodářstvím této společnosti již řadu let pomáhá a usnadňuje práci skladový software OBCHODNÍK, který je vyvinut našimi IT specialisty a je tak upraven každému zákazníkovi přesně "na míru". Tento skladový program dokáže vést statistiky prodejů, obratů a tržeb, umí tisknout etikety dle návrhů zákazníka a v neposlední řadě je velkým pomocníkem při provádění inventůr. Více informací o tomto programu naleznete na našich stránkách.

Implementace 11.2019 Masna TYNA

masnaTynaV listopadu naši technici nainstalovali vahopokladnu FRESH BASE od společnosti Mettler Toledo a to do MASNY TYNA, s.r.o. Tato masna se nachází v Týnci nad Sázavou na ulici Družstevní 198. V masně si váhopokladnu vybrali hlavně proto, protože ušetří místo na výdejním pultu, má dotykový displej, na kterém se dají nastavitfashbase přednastavená tlačítka, a v neposlední řadě má tato váhopokladna robustní a odolnou konstrukci a tedy i dlouhou životnost.

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém zaučení, bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

Implementace 11.2019 U Skokana

20191106_143016V listopadu jsme implementovali pokladní systém LYNX s pokladním SW CONTO BASIC do znovu otevřené restaurace LynxMINI15SKOKAN na Prostřední Bečvě.

Odolný dotykový monitor ASUS LCD o velikosti 15” je ideálním pomocníkem právě do restauračních zařízení, kde je potřeba rychlá a bezchybná práce s pokladnou. Pasivně chlazený počítač LYNX s operačním systémem Windows 10 umožní jak rychlou komunikaci s pokladním SW, tak i komunikaci s externí samostatně stojící tiskárnou účtenek EPSON.

Do restaurační kuchyně si pořídili samostatnou tiskárnu účtenek, která usnadní práci a komunikaci mezi "placem" a kuchyní a v neposlední řadě si do tohoto restauračního zařízení pořídili i pomocníka na zahrádku a to MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA CONTO ODER

252_set-1x-mobilni-cisnik-sunmiv1

.

Stránka 1 z 3 - 29 položek celkem