Novinky

Jednou měsíčně zde naleznete co je nového v naší nabídce, případně jaké implementace či dodávky jsme uskutečnili. 

Nová prodejna v Říčanech, Bůůček uzený

V červnu se otvírala nová pobočka řeznictví a uzenářství Bůůček uzený, s.r.o. a to v Říčanech u Prahy, na ulici Černokostelecká 2555/2a. Jelikož s touto firmoufashbase spolupracujeme již řadu let, i do tohoto nového provozu si námi nechali implementovat váhopokladnu řady FreshBase od firmy Mettler Toledo. Systém využívá modul katalogů a číselníků, evidence tržeb a prodejů. 

buuucekPro cloudové řešení postačí - PC na prodejně, připojení na internet, váhy od firmy Mettler Toledo (bC, Uc, FreshBase).

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém , bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

řeznictví u Slavíčků, Praha - 05.2020

fashbaseuslavicku

Do nově zrekonstruované prodejny ŘEZNICTVÍ U SLAVÍČKŮ v Praze 4 jsme instalovali dvě váhopokladny FreshBase od společnosti Mettler Toledo.

Váhopokladny FreshBase jsme doplnili o snímače čárových kódů. Tato kombinace usnadní a urychlí obsluze práci. Dominantou váhopokladny je její přehledný dotykový displej, díky němuž je práce obsluhy velice snadná a rychlá. Jejich robustní  konstrukce, snadná obsluha, osvědčené funkce a bezproblémová údržba jsou hlavními výhodami.

Mimo to se tyto váhopokladny pyšní i těmito vlastnostmi: 

- pohodlné ovládání pomocí dotykového displeje a vysoký výkon váhy

- rychlé vážení zboží s interaktivním uživatelským průvodcem na dotykovém displeji

- špičková funkčnost a robustnost spolehlivého a osvědčeného váhového softwaru Mettler Toledo

- snadné začlenění do stávajících postupů a pracovních prostředí (nástroje, řízení zásob, aj.)

- green MT: vestavěný systém pro úsporu energie a spotřebního materiálu

- vysoká kvalita použitých součástí pro dlouhou životnost přístroje

- rychlá výměna cívek u 2palcové tiskárny etiket

- volitelné příslušenství (tiskárna účtenek, aj.)

 

PLATEBNÍ TERMINÁLY, CONSI V.O.S. - 05.2020

vankovovoV květnu jsme instalovali platební terminály od společnosti FiskalPRO k pokladnám pro společnost CONSI v.o.s. (Vaňkovo pekařství) Tato společnost s námi již několik let spolupracuje a má od nás nejen tlačítkové pokladny QMP, ale i dotykové pokladny LYNX CONTO.

K sedmi pokladnám jsme nyní instalovali platebních terminály FiskalPRO VX520 Basic LAN, které jsou pro_files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323 zákazníky větším komfortem při placení a mnohdy urychlí celý nákup. Jedná se také o bezkontaktní verzi placení, což je v této době velkým přínosem.

 Klíčové vlastnosti bankovního terminálu od společnosti FiskalPRO:

  • nezávislost na konkrétní bance (změna cílového účtu pro platby je otázkou nastavení)
  • podpora všech běžných typů platebních karet (VISA, MasterCard,Maestro) a elektronických stravenek (Sodexo, Edenred, Callio)
  • podpora bezkontaktních platebních karet
  • možnosti připojení k pokladnímu systému Conto a pokadnám Quorion (díky automatickému přenosu částky k úhradě platební kartou, už nikdy nedojde k zadání Bez názvunesprávné výše platby obsluhou)
  • správa zařízení přes webové rozhraní dostupné odkudkoliv
pokladna VARIPOS, Gastro Stummer, Vsetín - 04.2020

Naši technici v dubnu roku 2020 implementovali moderní pokladnu značky VariPOS v nově otevřené provozovně Gastro Stummer ve Vsetíně. Tato firma, která se atc_208403151_vpos715-lcd10_spohybuje v oblasti cateringu a gastro služeb více jak 20 let, má od naší společnosti řadu dalších pokladen a pokladních systémů. Do nově otevřené provozovny si vybrali komplexní řešení v podobě pokladny značky VariPOS. 

Tato dotyková pokladna VARI POS je moderního designu. Hodí se do stylově zařízených provozoven. Je velice variabilní a má velké množství příslušenství, které lze k hlavnímu modulu přidat. Tato pokladna má odolný monitor (norma krytí IP66) o velikosti 15¨. V pokladně je nainstalován OS Windows 10 Home a pokladní SW CONTO STANDARD. Kabely pokladny jsou důmyslně vedeny vnitřkem podstavce, což je velice praktické a estetické. 

Implementace 11.2019 Masna TYNA

masnaTynaV listopadu naši technici nainstalovali vahopokladnu FRESH BASE od společnosti Mettler Toledo a to do MASNY TYNA, s.r.o. Tato masna se nachází v Týnci nad Sázavou na ulici Družstevní 198. V masně si váhopokladnu vybrali hlavně proto, protože ušetří místo na výdejním pultu, má dotykový displej, na kterém se dají nastavitfashbase přednastavená tlačítka, a v neposlední řadě má tato váhopokladna robustní a odolnou konstrukci a tedy i dlouhou životnost.

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém zaučení, bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

Implementace 11.2019 U Skokana

20191106_143016V listopadu jsme implementovali pokladní systém LYNX s pokladním SW CONTO BASIC do znovu otevřené restaurace LynxMINI15SKOKAN na Prostřední Bečvě.

Odolný dotykový monitor ASUS LCD o velikosti 15” je ideálním pomocníkem právě do restauračních zařízení, kde je potřeba rychlá a bezchybná práce s pokladnou. Pasivně chlazený počítač LYNX s operačním systémem Windows 10 umožní jak rychlou komunikaci s pokladním SW, tak i komunikaci s externí samostatně stojící tiskárnou účtenek EPSON.

Do restaurační kuchyně si pořídili samostatnou tiskárnu účtenek, která usnadní práci a komunikaci mezi "placem" a kuchyní a v neposlední řadě si do tohoto restauračního zařízení pořídili i pomocníka na zahrádku a to MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA CONTO ODER

252_set-1x-mobilni-cisnik-sunmiv1

.

Implementace 11.2019 Zajíček Olomouc

¨zajicekV měsíci listopadu jsme implementovali pokladní systém Obchodník do nově otevřené prodejny Řeznictví a uzenin Zajíček s.r.o. Tato prodejna se nachází v Olomouci na ulici Strední novosadská. V prodejně si nechali instalovat váhopokladny značky Mettler Toledo a to váhopokladny FreshWay.

Tyto váhopokladny jsou velice vhodné do prodejen masa a uzenin, cq5dam.web.1280.1280 (1)jelikož ušetří místo na prodejním pultu, mají interaktivní a velice snadno ovladatelný odolný dotykový displej. Díky možnosti nastavení tzv. PLU (kódů zboží), přednastavení "rychlých kláves", možnosti připojení sceneru čárových kódů dokáže obsluha těchto váhopokladen obsluhovat zákazníky mnohem rychleji a bez zbytečných chyb. Na váhopokladnách FreshWay je možno otevření více účtů a také možnost plovoucího účtu.

 

implementace 10.2019 SAK Studénka

Ve sportovním centru společnosti SAK Studénka jsme v říjnu implementovali dotykovou pokladnu LYNX s pokladním softwarem CONTO. Pokladní software CONTO je určen pro provozy kde se očekává rychlá obsluha. Tento program je velice jednoduchý na ovládání a lze k němu připojit spousta dalších zařízení jako jsou: obchodní váhy, skenery, zákaznický displej, tiskárnu účtenek apod._files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_76832329366539_730869710444848_6658962736472391680_n

V tomto případě si do společnosti SAK Studénka pořídili pasivně chlazený počítač LYNX s operačním sytémem Windows 10, stojan na monitor a počítač s více možnostmi nastavení sklonu monitoru, dotykový monitor a mimo jiné i pokladní a skladový informační systém OBCHODNÍK. Systém OBCHODNÍK je vyvinut pro sledování hospodaření provozoven s návazností na pokladní zařízení. Tento systém lze použít jak pro samotnou provozovnu, tak i pro síť provozoven s centrálním pracovištěm.

Implementace 10.2019 GROF UZENINY

IMPLEMENTACE POKLADNÍHO SYSTÉMU OBCHODNÍK A VÁHOPOKLADNY BC METTLER TOLEDO NA PRODEJNĚ GROF UZENIN s.r.o.

balance-bc-u2bV říjnu 2019 naši technici implementovali pokladní a skladový systém OBCHODNÍK do prodejny GROF UZENINY s.r.o. OD Luka, na ulici Mukařovského 1986/7 v Praze. Tato prodejna je také vybavena váhopokladnou značky METTLER TOLEDO a to konkrétně typem bC-U2. Tato váhopokladna vyniká svou rychlostí, odolností a pohodlným ovládáním prostřednictvím odolné membránové klávesnice s 99 tlačítky. Tyto váhopokladny mají robustní odolnou konstrukci a při propojení více těchto vah umožňují souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účet. V případě začlenění těchto vah do pokladního systému, lze využívat tyto váhy i pro inventury, evidenci objednávek, či evidenci jhjhgjfgdodacích listů.

 

Implementace 09.2019 Mnichovo Hradiště

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE PRODEJEN ŘEZNICTVÍ DVOŘÁK, S.R.O., MNICHOVO HRADIŠTĚ

V srpnu 2019 jsme implementovali pokladní systém Obchodník v síti maloobchodních prodejen Řeznictví Dvořák, s.r.o.

Celkově má toto rodinné řeznictví tři prodejny:

1.Víta Nejedlého 273, Mnichovo Hradiště mapafashbaseDVORAK

2. Masarykovo náměstí 285 mapa

3. Smetanova 691, Bakov nad Jizerou mapa

Na každé z prodejen jsou pokladní místa vybaveny váhopokladnami zn. Mettler Toledo a to konkrétně typem FreshBase, které se vyznačují odolnou kovovou konstrukcí a také moderním vzhledem. Váhopokladny umožňují souběžné otevření více účtů, plovoucí účty, rozšířené množství prodeje (rychlé klávesy, výběr dle sortimentní skupiny, rychlé vyhledávání v katalogu PLU). Na základě informací o alergenech evidovaným u jednotlivých druhů zboží (PLU) lez na váhopokladnách tyto informace zobrazit přímo na pokladně a v případě požadavku zákazníka vytisknout na účtenku.

 

 

 

 

Stránka 1 z 3 - 25 položek celkem