Novinky

Jednou měsíčně zde naleznete co je nového v naší nabídce, případně jaké implementace či dodávky jsme uskutečnili. 

Implementace 11.2019 Masna TYNA

masnaTynaV listopadu naši technici nainstalovali vahopokladnu FRESH BASE od společnosti Mettler Toledo a to do MASNY TYNA, s.r.o. Tato masna se nachází v Týnci nad Sázavou na ulici Družstevní 198. V masně si váhopokladnu vybrali hlavně proto, protože ušetří místo na výdejním pultu, má dotykový displej, na kterém se dají nastavitfashbase přednastavená tlačítka, a v neposlední řadě má tato váhopokladna robustní a odolnou konstrukci a tedy i dlouhou životnost.

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém zaučení, bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

Implementace 11.2019 U Skokana

20191106_143016V listopadu jsme implementovali pokladní systém LYNX s pokladním SW CONTO BASIC do znovu otevřené restaurace LynxMINI15SKOKAN na Prostřední Bečvě.

Odolný dotykový monitor ASUS LCD o velikosti 15” je ideálním pomocníkem právě do restauračních zařízení, kde je potřeba rychlá a bezchybná práce s pokladnou. Pasivně chlazený počítač LYNX s operačním systémem Windows 10 umožní jak rychlou komunikaci s pokladním SW, tak i komunikaci s externí samostatně stojící tiskárnou účtenek EPSON.

Do restaurační kuchyně si pořídili samostatnou tiskárnu účtenek, která usnadní práci a komunikaci mezi "placem" a kuchyní a v neposlední řadě si do tohoto restauračního zařízení pořídili i pomocníka na zahrádku a to MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA CONTO ODER

252_set-1x-mobilni-cisnik-sunmiv1

.

Implementace 11.2019 Zajíček Olomouc

¨zajicekV měsíci listopadu jsme implementovali pokladní systém Obchodník do nově otevřené prodejny Řeznictví a uzenin Zajíček s.r.o. Tato prodejna se nachází v Olomouci na ulici Strední novosadská. V prodejně si nechali instalovat váhopokladny značky Mettler Toledo a to váhopokladny FreshWay.

Tyto váhopokladny jsou velice vhodné do prodejen masa a uzenin, cq5dam.web.1280.1280 (1)jelikož ušetří místo na prodejním pultu, mají interaktivní a velice snadno ovladatelný odolný dotykový displej. Díky možnosti nastavení tzv. PLU (kódů zboží), přednastavení "rychlých kláves", možnosti připojení sceneru čárových kódů dokáže obsluha těchto váhopokladen obsluhovat zákazníky mnohem rychleji a bez zbytečných chyb. Na váhopokladnách FreshWay je možno otevření více účtů a také možnost plovoucího účtu.

 

implementace 10.2019 SAK Studénka

Ve sportovním centru společnosti SAK Studénka jsme v říjnu implementovali dotykovou pokladnu LYNX s pokladním softwarem CONTO. Pokladní software CONTO je určen pro provozy kde se očekává rychlá obsluha. Tento program je velice jednoduchý na ovládání a lze k němu připojit spousta dalších zařízení jako jsou: obchodní váhy, skenery, zákaznický displej, tiskárnu účtenek apod._files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_76832329366539_730869710444848_6658962736472391680_n

V tomto případě si do společnosti SAK Studénka pořídili pasivně chlazený počítač LYNX s operačním sytémem Windows 10, stojan na monitor a počítač s více možnostmi nastavení sklonu monitoru, dotykový monitor a mimo jiné i pokladní a skladový informační systém OBCHODNÍK. Systém OBCHODNÍK je vyvinut pro sledování hospodaření provozoven s návazností na pokladní zařízení. Tento systém lze použít jak pro samotnou provozovnu, tak i pro síť provozoven s centrálním pracovištěm.

Implementace 10.2019 GROF UZENINY

IMPLEMENTACE POKLADNÍHO SYSTÉMU OBCHODNÍK A VÁHOPOKLADNY BC METTLER TOLEDO NA PRODEJNĚ GROF UZENIN s.r.o.

balance-bc-u2bV říjnu 2019 naši technici implementovali pokladní a skladový systém OBCHODNÍK do prodejny GROF UZENINY s.r.o. OD Luka, na ulici Mukařovského 1986/7 v Praze. Tato prodejna je také vybavena váhopokladnou značky METTLER TOLEDO a to konkrétně typem bC-U2. Tato váhopokladna vyniká svou rychlostí, odolností a pohodlným ovládáním prostřednictvím odolné membránové klávesnice s 99 tlačítky. Tyto váhopokladny mají robustní odolnou konstrukci a při propojení více těchto vah umožňují souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účet. V případě začlenění těchto vah do pokladního systému, lze využívat tyto váhy i pro inventury, evidenci objednávek, či evidenci jhjhgjfgdodacích listů.

 

Implementace 09.2019 Mnichovo Hradiště

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE PRODEJEN ŘEZNICTVÍ DVOŘÁK, S.R.O., MNICHOVO HRADIŠTĚ

V srpnu 2019 jsme implementovali pokladní systém Obchodník v síti maloobchodních prodejen Řeznictví Dvořák, s.r.o.

Celkově má toto rodinné řeznictví tři prodejny:

1.Víta Nejedlého 273, Mnichovo Hradiště mapafashbaseDVORAK

2. Masarykovo náměstí 285 mapa

3. Smetanova 691, Bakov nad Jizerou mapa

Na každé z prodejen jsou pokladní místa vybaveny váhopokladnami zn. Mettler Toledo a to konkrétně typem FreshBase, které se vyznačují odolnou kovovou konstrukcí a také moderním vzhledem. Váhopokladny umožňují souběžné otevření více účtů, plovoucí účty, rozšířené množství prodeje (rychlé klávesy, výběr dle sortimentní skupiny, rychlé vyhledávání v katalogu PLU). Na základě informací o alergenech evidovaným u jednotlivých druhů zboží (PLU) lez na váhopokladnách tyto informace zobrazit přímo na pokladně a v případě požadavku zákazníka vytisknout na účtenku.

 

 

 

 

Implementace 09.2019 Uherský Brod

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE NOVÉ PRODEJNY VOMA V UHERSKÉM BRODĚ

stolarska_2338Implementovali jsme pokladní systém Obchodník v nově rekonstruované prodejně masa a uzenin společnosti VOMA, s.r.o. v Uherském Brodě. Toto řeznictví se nachází v obchodních prostorech Supermarketu Rojal na ulici Stolařská (mapa). Na tomto místě byla vždy prodejna masa a uzenin. Původní vybavení však bylo nahrazeno novým - moderním.Pokladní místa jsou vybavena dotykovými váhopokladnami Mettler Toledo řady FreshBase, které umožňují souběžné otevření více ůčtů, plovoucí účty, rozšířené možnosti prodeje (rychlé klávesy,výběr dle sortimentní skupiny,rychlé vyhledávání v katalogu PLU). Na základě informací o alergenech evidovaných u jednotlivých druhů zboží (PLU) lze na váhopokladnách tuto informaci zobrazit přímo na pokladně a v případě požadavku zákazníka vytisknout na účtenku. fashbase

 

 

                                        

Implementace 08.2019 Smržovka

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE PRVNÍ PRODEJNY JAN MAŠEK PEKAŘSTVÍ S.R.O.

jan_masek_pekarstviV srpnu 2019 jsme implementovali pokladní systém na první prodejnu ze sítě prodejen Pekařství Jan Mašek s.r.o. Tato nová prodejna se nachází ve Smržovce (mapa). Pokladní místa jsou vybaveny dotykovými pokladnami VariPOS 715 Conto, které mají odolný dotykový displej s IP66 krytím (vodě a prachu odolná přední plocha obrazovky), SSD diskem a pasivním chlazením bez ventilátorů.

Svým vzhledem pokladny přispěly k modernímu designu nové prodejny. Rozmístění ovládacích prvků na dotykové obrazovce je nastaveno dle specifických požadavků prodejen pečiva, tak, aby vlastní prodej probíhal co nejrychleji a nejpohodlněji. Intuitivní ovládání pokladny umožnilo obsluze pokladen rychlé zvládnutí ovládání pokladny. Máte-li cestu kolem, určitě se zastavte a ochutnejte vždy čerstvé pečivo z pekařství Jan Mašek s.r.o.             

                                             _files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323

 

Implementace 06.2019 Lipina

Systém Obchodník nasazen V PRODEJNĚ Řeznictví SÚKUP, s.r.o., LIPINA, VALAŠKÉ KLOBOUKY

VahopokladnaFreshBase

V červnu 2019 jsme realizovali implementaci systému Obchodník pro maloobchodní prodejnu Řeznictví Súkup Valašské Klobouky. Prodejna se nachází v Lipiněč.p. 104 v objektu výrobny. Prodej probíhá na váhopokladně řady FreshBase od firmy Mettler Toledo. Systém využívá modul katalogů a číselníků, moduly cenotvorby, evidence tržeb a prodejů, tisk cenovek a další sw moduly související se sledováním skladových zásob.

Váhopokladny FreshBase se ovládají pomocí dotykového displje a umožňují souběžné otevření více účtů (prodavačů). Při prodeji jsou využívány kódy zboží (PLU). Pro nejčasěji prodávané zboží si obsluha váhopokladny může jednoduchým způsobem nadefinovat klávesy rychlého prodeje. Začleněním zboží do sortimentních skupin je umožněn prodej rychlým výběrem ze seznamu zboží dané sortimentní skupiny (přes jedno tlačítko skupiny).

 

 

Implementace 04.2019 PŘEROV

Pokladní systém Obchodník – implementace nové prodejny DÉSI v Přerově

Výrobna lahůdek DÉSI se svou maloobchodní sítí prodejen využívá pokladní systém Obchodník od roku 2010. V minulém měsíci byla tato malobchodní síť rozšířena o další prodejnu v Přerově. Prodejna lahůdek v Přerově v Obchodní galerii na Čechově ulici č.p. 26, je vybavena dotykovou pokladnou Lynx s odolným monitorem a pokladním programem CONTO ve verzi Standard.

Pro zrychlení a zpřesnění prodeje váženého zboží je k pokladně připojena digitální váha CAS ER Plus - dle platné legislativy WELMEC. Prodejna je začleněna do pokladního systému prodejní sítě s využítím VPN tunelů. Máte-li příležitost, navštivte některou z prodejen DESI a ochutnejte vybrané speciality. 

 

Stránka 1 z 3 - 21 položek celkem