Novinky

Jednou měsíčně zde naleznete co je nového v naší nabídce, případně jaké implementace či dodávky jsme uskutečnili. 

implementace 10.2019 SAK Studénka

Ve sportovním centru společnosti SAK Studénka jsme v říjnu implementovali dotykovou pokladnu LYNX s pokladním softwarem CONTO. Pokladní software CONTO je určen pro provozy kde se očekává rychlá obsluha. Tento program je velice jednoduchý na ovládání a lze k němu připojit spousta dalších zařízení jako jsou: obchodní váhy, skenery, zákaznický displej, tiskárnu účtenek apod._files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_76832329366539_730869710444848_6658962736472391680_n

V tomto případě si do společnosti SAK Studénka pořídili pasivně chlazený počítač LYNX s operačním sytémem Windows 10, stojan na monitor a počítač s více možnostmi nastavení sklonu monitoru, dotykový monitor a mimo jiné i pokladní a skladový informační systém OBCHODNÍK. Systém OBCHODNÍK je vyvinut pro sledování hospodaření provozoven s návazností na pokladní zařízení. Tento systém lze použít jak pro samotnou provozovnu, tak i pro síť provozoven s centrálním pracovištěm.

Implementace 10.2019 GROF UZENINY

IMPLEMENTACE POKLADNÍHO SYSTÉMU OBCHODNÍK A VÁHOPOKLADNY BC METTLER TOLEDO NA PRODEJNĚ GROF UZENIN s.r.o.

balance-bc-u2bV říjnu 2019 naši technici implementovali pokladní a skladový systém OBCHODNÍK do prodejny GROF UZENINY s.r.o. OD Luka, na ulici Mukařovského 1986/7 v Praze. Tato prodejna je také vybavena váhopokladnou značky METTLER TOLEDO a to konkrétně typem bC-U2. Tato váhopokladna vyniká svou rychlostí, odolností a pohodlným ovládáním prostřednictvím odolné membránové klávesnice s 99 tlačítky. Tyto váhopokladny mají robustní odolnou konstrukci a při propojení více těchto vah umožňují souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účet. V případě začlenění těchto vah do pokladního systému, lze využívat tyto váhy i pro inventury, evidenci objednávek, či evidenci jhjhgjfgdodacích listů.

 

Implementace 09.2019 Mnichovo Hradiště

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE PRODEJEN ŘEZNICTVÍ DVOŘÁK, S.R.O., MNICHOVO HRADIŠTĚ

V srpnu 2019 jsme implementovali pokladní systém Obchodník v síti maloobchodních prodejen Řeznictví Dvořák, s.r.o.

Celkově má toto rodinné řeznictví tři prodejny:

1.Víta Nejedlého 273, Mnichovo Hradiště mapafashbaseDVORAK

2. Masarykovo náměstí 285 mapa

3. Smetanova 691, Bakov nad Jizerou mapa

Na každé z prodejen jsou pokladní místa vybaveny váhopokladnami zn. Mettler Toledo a to konkrétně typem FreshBase, které se vyznačují odolnou kovovou konstrukcí a také moderním vzhledem. Váhopokladny umožňují souběžné otevření více účtů, plovoucí účty, rozšířené množství prodeje (rychlé klávesy, výběr dle sortimentní skupiny, rychlé vyhledávání v katalogu PLU). Na základě informací o alergenech evidovaným u jednotlivých druhů zboží (PLU) lez na váhopokladnách tyto informace zobrazit přímo na pokladně a v případě požadavku zákazníka vytisknout na účtenku.

 

 

 

 

Implementace 09.2019 Uherský Brod

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE NOVÉ PRODEJNY VOMA V UHERSKÉM BRODĚ

stolarska_2338Implementovali jsme pokladní systém Obchodník v nově rekonstruované prodejně masa a uzenin společnosti VOMA, s.r.o. v Uherském Brodě. Toto řeznictví se nachází v obchodních prostorech Supermarketu Rojal na ulici Stolařská (mapa). Na tomto místě byla vždy prodejna masa a uzenin. Původní vybavení však bylo nahrazeno novým - moderním.Pokladní místa jsou vybavena dotykovými váhopokladnami Mettler Toledo řady FreshBase, které umožňují souběžné otevření více ůčtů, plovoucí účty, rozšířené možnosti prodeje (rychlé klávesy,výběr dle sortimentní skupiny,rychlé vyhledávání v katalogu PLU). Na základě informací o alergenech evidovaných u jednotlivých druhů zboží (PLU) lze na váhopokladnách tuto informaci zobrazit přímo na pokladně a v případě požadavku zákazníka vytisknout na účtenku. fashbase

 

 

                                        

Implementace 08.2019 Smržovka

POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK - IMPLEMENTACE PRVNÍ PRODEJNY JAN MAŠEK PEKAŘSTVÍ S.R.O.

jan_masek_pekarstviV srpnu 2019 jsme implementovali pokladní systém na první prodejnu ze sítě prodejen Pekařství Jan Mašek s.r.o. Tato nová prodejna se nachází ve Smržovce (mapa). Pokladní místa jsou vybaveny dotykovými pokladnami VariPOS 715 Conto, které mají odolný dotykový displej s IP66 krytím (vodě a prachu odolná přední plocha obrazovky), SSD diskem a pasivním chlazením bez ventilátorů.

Svým vzhledem pokladny přispěly k modernímu designu nové prodejny. Rozmístění ovládacích prvků na dotykové obrazovce je nastaveno dle specifických požadavků prodejen pečiva, tak, aby vlastní prodej probíhal co nejrychleji a nejpohodlněji. Intuitivní ovládání pokladny umožnilo obsluze pokladen rychlé zvládnutí ovládání pokladny. Máte-li cestu kolem, určitě se zastavte a ochutnejte vždy čerstvé pečivo z pekařství Jan Mašek s.r.o.             

                                             _files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323

 

Implementace 06.2019 Lipina

Systém Obchodník nasazen V PRODEJNĚ Řeznictví SÚKUP, s.r.o., LIPINA, VALAŠKÉ KLOBOUKY

VahopokladnaFreshBase

V červnu 2019 jsme realizovali implementaci systému Obchodník pro maloobchodní prodejnu Řeznictví Súkup Valašské Klobouky. Prodejna se nachází v Lipiněč.p. 104 v objektu výrobny. Prodej probíhá na váhopokladně řady FreshBase od firmy Mettler Toledo. Systém využívá modul katalogů a číselníků, moduly cenotvorby, evidence tržeb a prodejů, tisk cenovek a další sw moduly související se sledováním skladových zásob.

Váhopokladny FreshBase se ovládají pomocí dotykového displje a umožňují souběžné otevření více účtů (prodavačů). Při prodeji jsou využívány kódy zboží (PLU). Pro nejčasěji prodávané zboží si obsluha váhopokladny může jednoduchým způsobem nadefinovat klávesy rychlého prodeje. Začleněním zboží do sortimentních skupin je umožněn prodej rychlým výběrem ze seznamu zboží dané sortimentní skupiny (přes jedno tlačítko skupiny).

 

 

Implementace 04.2019 PŘEROV

Pokladní systém Obchodník – implementace nové prodejny DÉSI v Přerově

Výrobna lahůdek DÉSI se svou maloobchodní sítí prodejen využívá pokladní systém Obchodník od roku 2010. V minulém měsíci byla tato malobchodní síť rozšířena o další prodejnu v Přerově. Prodejna lahůdek v Přerově v Obchodní galerii na Čechově ulici č.p. 26, je vybavena dotykovou pokladnou Lynx s odolným monitorem a pokladním programem CONTO ve verzi Standard.

Pro zrychlení a zpřesnění prodeje váženého zboží je k pokladně připojena digitální váha CAS ER Plus - dle platné legislativy WELMEC. Prodejna je začleněna do pokladního systému prodejní sítě s využítím VPN tunelů. Máte-li příležitost, navštivte některou z prodejen DESI a ochutnejte vybrané speciality. 

 

Implementace 03. 2019 Hlinsko

Pokladní systém Obchodník – implementace v Hlinsku

Řeznictví U Švandů
Vladimír Švanda – řeznictví
Rváčovská 1698
539 01 Hlinsko
www.reznictviusvandu.cz

Pokladní systém Obchodník na bázi váhopokladen Mettler Toledo řady FreshBase jsme instalovali na prodejnách Řeznictví U Švandů – Vladimír Švanda, Hlinsko.

Maloobchodní prodejny v Hlinsku a na ul. Třebízského ve Skalsku jsou vybaveny každá dvěma váhopokladnami FreshBase (vždy jedna pro úsek masa a druhá pro úsek uzenin) s možností plovoucího účtu, v ústředí firmy je pokladní systém tvořen serverem a PC pracovišti. Propojení ústředí firmy a jednotlivých prodejen využívá VPN tunely, což umožňuje přímé propojení ústředí a prodejen (váhopokladen). Pokladní systém je doplněn o modul komunikace s expedičním sw firmy (převody dodacích listů, automatické zatížení skladů prodejen) a modul automatického provádění uzávěrek váhopokladen z ústředí firmy. Máte-li příležitost, navštivte některou z prodejen a ochutnejte vybrané speciality.

 

 

Implementace 02. 2019 Jihlava

Pokladní systém Obchodník – implementace v Jihlavě

Řeznictví a uzenářství - Jan Noháček
Mrštíkova 1162/4
58601 Jihlava

Pokladní systém Obchodník na bázi váhopokladen Mettler Toledo jsme instalovali na prodejně Řeznictví a uzenářství - Jan Noháček.

Prodejna je vybavena dvěma váhopokladnami UC-HTT-M (jedna pro úsek masa a druhá pro úsek uzenin) s možností plovoucího účtu, v zázemí prodejny je pokladní systém doplněn o etiketovací váhu řady UC (modul tisku etiket), server a PC pracoviště. Majitel pan Jan Noháček poskytl rozhovor Českému rozhlasu který si můžete přečíst zde. Pro prodej doplňkového zboží je využíván čárový kód. Máte-li příležitost, navštivte tuto malou prodejnu a ochutnejte vybrané speciality.

 

Implementace 01. 2019 Mnichovo Hradiště

Pokladní systém Obchodník – implementace v Mnichově Hradišti

Řeznictví Dvořák s.r.o.
Masarykovo náměstí 285
29501 Mnichovo Hradiště

Pokladní systém Obchodník na bázi váhopokladen Mettler Toledo jsme instalovali, na první z prodejen firmy Řeznictví Dvořák s.r.o..

Prodejna je vybavena váhopokladnami FreshBase, v zázemí prodejny je umístěn server a PC pracoviště. V provozu jsou využívány moduly katalogů a číselníků, evidence tržeb a prodejů, přehledy nad knihou tržeb a knihou prodejních dávek. Prodejna se nachází na Masarykovo náměstí 285. Jste-li místní nebo projíždíte, zastavte se na této prodejně a ochutnejte výrobky této firmy.

 

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem