Novinky

Jednou měsíčně zde naleznete co je nového v naší nabídce, případně jaké implementace či dodávky jsme uskutečnili. 

ŘEZNICTVÍ ŠVEJDAR, OSTROV

V minulém měsíci jsme do svejdarreznictviOstrov   instalovali software OBCHODNÍK!cq5dam.web.1280.1280

Prodejna má váhopokladny značky METTLER TOLEDO. Jedná se o nejprodávanější model, a to model FreshBase T. Tato váhopokladna usnadní a urychlí prodej prodávajícímu, hlavně proto, že je schopna otevřít více zákaznických účtů najednou, ale také je schopna mít tzv. plovoucí účet, tedy když jsou k sobě připojeny dvě váhopokladny, můžete si účet aktuálního zákazníka otevřít na libovolné váhopokladně. V neposlední řadě Vám urychlí prodej uložení položek do váhopokladny, ať už do sortimentních skupin, nebo pod rychlá tlačítka.

Pro zjednodušení celého prodejního procesu si do ŘEZNICTVÍ ŠVEJDAR pořídili také software OBCHODNÍK. Tento SW si od naší společnosti můžete zakoupit, nebo si je stejně jako v tomto případě pronajmout. Jedná se o software pro sledování hospodaření společnosti. OBCHODNÍK je propojen s pokladnou / váhopokladnou a tak přes něj můžete navádět nové položky, aktualizovat ceny, akce, slevy a také přes něj můžete sledovat aktuální stavy skladů. Tento SW obsahuje také modul tisk cenovek, který v tomto řeznictví také využívají. SW OBCHODNÍK je možno využít pro podklady pro účetní, napojit na e-shop a také je velkým pomocníkem při inventurách.

Váhopokladny můžou být napojeny na naší novou aplikací HCV TRŽBY (náhledy a statistiky aktuálních tržeb, prodejů - viditelné přes mobilní telefon, PC). 

webová aplikace web tržby HCV

Pokladní systém pro SKLEPY MAŘATICE

Pro našeho nového zákazníka SKLEPY MAŘATICE  v Uherském Hradišti jsme do jejich překrásných vinných sklepů implementovali pokladní systém. Tento pokladní sytém obsahuje SW CONTO STANDARD, mobilní pokladnu  - tablet OKTAB, mobilního číšníka CONTO ORDER a také mobilní pokladnu CONTO MOBILE maratickeV1S .

Jedná o mimořádné prostory areálů měšťanských vinných sklepů, které si svého času oblíbily osobnosti našich dějin. Sklepy jsou vzájemně propojeny podzemními chodbami o délce 250 metrů. Díky naší 25 leté praxi v oboru jsme společně s majiteli realizovali řešení pokladního systému vyhovující těmto specifickým podmínkám. Pokladní systém CONTO STANDARD obstará hlavní pokladní funkce a ostatní mobilní pokladny skvěle zvládnou obstarat pokladní povinnosti v dalších prostorách sklepů. 

klepymaratice

Mobilní pokladna do kavárny v Hranicích

mobilni_pokladny_bankovni_terminalDo nové kavárny, která se otevřela v září 2020 v centru Hranic (ulice Zámecká), jsme paní Tůmové dodali mobilní pokladnu N3 FiskalPRO.

Tato pokladna je vybavena tiskárnou účtenek a vestavěným bankovním terminálem. Společnost FiskalPRO k této pokladně dodává i unikátní kód, díky němuž se majitel přihlásí na webový portál, kde může nejen měnit nastavené položky, skupiny, ceny aj. v pokladně, ale může si zde i hlídat a spravovat všechny vydané účtenky a platby. Baterie v této pokladně má dlouhou výdrž ( Li-ion 5200 mAh) a dobíjí se jednoduše přes mikro USB.  

 FiskalPRO-n3-parametre

 

 

 

Pokladna N3 FiskalPRO má tyto funkce:

- evidence pokladníků
- rychlé volby, skupiny a podskupiny prodejních položek
- prodej na sazby DPH
- markování pomocí kódů zboží (PLU)
- možnost čtení čárových kódů, QR kódů
- možnost kombinovaných plateb
  (kartou, hotově, stravenkou)
- funkce EET, včetně offline režimu

   

 

Pokladní systém pro ZAHRADNÍ CENTRUM BÁLEK v Krmelíně

Jsme hrdí na to, že jsme společně se Zahradním centrem Bálek v Krmelíně vymysleli dokonalý pokladní systém pro provozy zahradnictví / zahradní centra.

Tento fjfjfpokladní systém se skládá z:

- Hlavní dotykové pokladny

- Bankovního terminálu

- Mobilní pokladny určené do terénu zahradního centra (může být také s bankovním terminálem)

- Skladového programu Obchodník

- Etiketovací tiskárny

Tento systém je dokonale propojen. Prodej může probíhat jak venku v "terénu" na mobilní pokladně, tak i na hlavní pokladně. Tyto dvě pokladny spolu neustále komunikují díky stejnému pokladnímu SW CONTO. Prodej se může uzavírat jak venku, tak i na hlavní pokladně.

Pokladny spolu nejen komunikují, ale odesílají informace i do skladového programu Obchodník. Při každém prodeji tedy pokladní ví, kolik jakého zboží má právě na skladě. Velká výhoda tohoto evidování zásob nastává při inventuře, vedení statistik aj.

Při naskladnění a prodeji urychlí a usnadní prodej i tiskárna etiket. Etikety se při příjmu zboží vytisknou na etiketovacích tiskárně a nalepí na zboží. Prodej je pak mnohem rychlejší. Rychlost a přesnost je u zahradních center velmi důležitá, hlavně v období sezónního prodeje, kdy je největší návštěvnost zákazníky. Pro bezpečný prodej si toto zahradní centrum nechalo nainstalovat také bankovní terminál.

unnamed_Balek

Pokladna QMP do bufetu na SOŠ EDUCA

Ani přes prázdniny naši technici nelenili.

V srpnu instalovali novou tlačítkovou pokladnu značky Qurion do bufetu na střední educaodborné škole EDUCA v Novém Jičíně.

Pro provoz bufetu si vybrali tlačítkovou pokladnu QMP 18 s EET boxem.

Tato pokladna se do bufetu krásně hodí, protože je velice jednoduchá na ovládání, kompaktní a výkonná! Tato malá, prakticky založená pokladna se hodí pro malé, střední, ale i velké provozovny, ať už jde o obchody (pekařství, kantýny, večerky, stánky apod.) nebo o služby (kosmetika, ordinace, kadeřnictví apod.). Svými schopnostmi potvrzuje vyhlášenou německou kvalitu.

Co tato pokladna umí?

 • snadno se programuje
 • dokáže prodávat zboží v korunách, ale umí si zapamatovat i čárový kód
 • umí si zapamatovat ceny 10 000 položekQMP18
 • díky zabudované čtečce microSD karet si pamatuje vše, co kdy prodala
 • kromě obvyklých prodejních funkcí umí pracovat v režimu přirážek a slev, opravit chyby, zařídit storno a refundace, přijímat platby v cizích měnách
 • její integrovaná termotiskárna tiskne účtenky tiše a ve svižném tempu
 • v režimu EET zastane pokladna práci hned pro dva podnikatelské subjekty


Jaká je pokladna QMP 18?

 • dobře vypadá a jednoduše se udržuje
 • v případě potřeby jsou k mání náhradní díly (včetně klávesnice)
 • má přehledný podsvícený grafický displej
 • vydrží pracovat i v náročném provozu
 • lze ji podle potřeby kamkoliv přemístit


S kým si tato tlačítková pokladna rozumí?

 • díky řadě konektorů dovoluje připojit počítač se skladovým či programovacím softwarem
 • spolupracuje s pokladní zásuvkou, čtečkou čárových kódů, platebním terminálem, externím zákaznickým displejem i s elektronickou váhou a splňuje také normu Welmec pro váhy

 

DÉSI- modernizace prodejny v Prostějově

https://www.desi.cz/o-desidesi_kajaNa ulici Náměstí T. G. Masaryka 11, naproti radnici na hlavní prostějovském náměstí se nachází prodejna lahůdek DÉSI.

V této prodejně můžete zakoupit chlebíčky, bagety, miniburgery, zákusky ale i teplou kuchyni. Tato prodejna byla založena roku 1994 a nyní prošla modernizací. Majitelé si do této prodejny nechali místo staré pokladny nainstalovat novou dotykovou pokladnu LYNX s odolným V-touch displejem. K této pokladně si nechali připojit váhu CAS ER PLUS (připojená dle legislativy WELEMEC) a také si nechali připojit bankovní terminál.

Váha CAS ER PLUS

Tato váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny (potraviny, zelenina apod.). Skelet váhy je plastový s nerezovou vážní miskou. Váha je napájena AC 230V přes adaptér. Vestavěný akumulátor zabezpečí provoz váhy na cca 140 hodin. Předností váhy je atraktivní vzhled a kvalitní gumová tlačítková klávesnice. Displej na nožce.

Bankovní terminál FiskalPRO

Mobilní platební terminál podporující bezkontaktní platby a elektronické stravenky. Výhodou je nezávislost zákazníka na konkrétním bankovním ústavu.

Dotyková pokladna LYNX s pokladním SW CONTO STANDARD

Dotykový POS systém s moderním a výkonným pokladním software Conto Standard a operačním systémem Windows 10. Vhodný i pro restaurace s více pokladními místy a evidenci skladu. Tato pokladna je velmi oblíbená proto, protože se dá nastavit dle přání zákazníka. Její pokladní SW je přehledný, rychlý a spolehlivý.

                                             Výstřižek_3

Nový VariPOS do prodejny Jan Mašek Pekařství s.r.o.

masek pekartstviNaši technici se opravdu nezastaví! A za to jsme moc rádi, protože svou prací dělají radost a usnadňují práci našim zákazníkům.

V červnu to byla varipos 3-500x500implementace pokladního systému VariPOS 850 pro prodejnu pečiva firmě Jan Mašek Pekařství s.r.o. Tato společnost působí na českém trhu od roku 1992. Na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží již pátá generace rodu Mašků. V kamenné parní peci vzniká nejen výborný chléb, ale i plno dalších pekařských dobrot.

A nám je ctí spolupracovat s takto významnou pekárnou. I díky naší spolupráci je prodej pečiva velice snadný a rychlý. Pokladnímu systému CONTO STANDARD umožňuje svému majiteli nastavit si tlačítka prodeje dle požadavků, ale nejen to, tento program lze propojit se skladovým programem OBCHODNÍK, který díky svým vlastnostem dokonale sleduje hospodaření skladových zásob, umí vytvářet a vyhodnocovat statistiky prodejů a v neposlední řadě je velice dobrým pomocníkem při invetnůrách. 

Softwar OBCHODNÍK je navržen našimi IT specialisty, a tak může být upraven na míru každému našemu zákazníkovi.  

janmasekpekarstvi

zdroj:  https://pekarstvimasek.cz/

Nová prodejna v Říčanech, Bůůček uzený

V červnu se otvírala nová pobočka řeznictví a uzenářství Bůůček uzený, s.r.o. a to v Říčanech u Prahy, na ulici Černokostelecká 2555/2a. Jelikož s touto firmoufashbase spolupracujeme již řadu let, i do tohoto nového provozu si námi nechali implementovat váhopokladnu řady FreshBase od firmy Mettler Toledo. Systém využívá modul katalogů a číselníků, evidence tržeb a prodejů. 

buuucekPro cloudové řešení postačí - PC na prodejně, připojení na internet, váhy od firmy Mettler Toledo (bC, Uc, FreshBase).

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém , bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

řeznictví u Slavíčků, Praha - 05.2020

fashbaseuslavicku

Do nově zrekonstruované prodejny ŘEZNICTVÍ U SLAVÍČKŮ v Praze 4 jsme instalovali dvě váhopokladny FreshBase od společnosti Mettler Toledo.

Váhopokladny FreshBase jsme doplnili o snímače čárových kódů. Tato kombinace usnadní a urychlí obsluze práci. Dominantou váhopokladny je její přehledný dotykový displej, díky němuž je práce obsluhy velice snadná a rychlá. Jejich robustní  konstrukce, snadná obsluha, osvědčené funkce a bezproblémová údržba jsou hlavními výhodami.

Mimo to se tyto váhopokladny pyšní i těmito vlastnostmi: 

- pohodlné ovládání pomocí dotykového displeje a vysoký výkon váhy

- rychlé vážení zboží s interaktivním uživatelským průvodcem na dotykovém displeji

- špičková funkčnost a robustnost spolehlivého a osvědčeného váhového softwaru Mettler Toledo

- snadné začlenění do stávajících postupů a pracovních prostředí (nástroje, řízení zásob, aj.)

- green MT: vestavěný systém pro úsporu energie a spotřebního materiálu

- vysoká kvalita použitých součástí pro dlouhou životnost přístroje

- rychlá výměna cívek u 2palcové tiskárny etiket

- volitelné příslušenství (tiskárna účtenek, aj.)

 

PLATEBNÍ TERMINÁLY, CONSI V.O.S. - 05.2020

vankovovoV květnu jsme instalovali platební terminály od společnosti FiskalPRO k pokladnám pro společnost CONSI v.o.s. (Vaňkovo pekařství) Tato společnost s námi již několik let spolupracuje a má od nás nejen tlačítkové pokladny QMP, ale i dotykové pokladny LYNX CONTO.

K sedmi pokladnám jsme nyní instalovali platebních terminály FiskalPRO VX520 Basic LAN, které jsou pro_files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323 zákazníky větším komfortem při placení a mnohdy urychlí celý nákup. Jedná se také o bezkontaktní verzi placení, což je v této době velkým přínosem.

 Klíčové vlastnosti bankovního terminálu od společnosti FiskalPRO:

 • nezávislost na konkrétní bance (změna cílového účtu pro platby je otázkou nastavení)
 • podpora všech běžných typů platebních karet (VISA, MasterCard,Maestro) a elektronických stravenek (Sodexo, Edenred, Callio)
 • podpora bezkontaktních platebních karet
 • možnosti připojení k pokladnímu systému Conto a pokadnám Quorion (díky automatickému přenosu částky k úhradě platební kartou, už nikdy nedojde k zadání Bez názvunesprávné výše platby obsluhou)
 • správa zařízení přes webové rozhraní dostupné odkudkoliv

Stránka 1 z 4 - 32 položek celkem