pokladna LYNX, Gastro Stummer, Vsetín - 04.2020

                                                               Naši technici v dubnu roku 2020 implementovali moderní pokladnu značky LYNX CONTO STANDARD v nově otevřené provozovně Gastro Stummer ve Vsetíně. Tato gastro_strummerfirma, která se pohybuje v oblasti cateringu a gastro služeb více jak 20 let, má od naší společnosti řadu dalších pokladen a _files_catalog_catalog_14353413.jpg_1024_768323pokladních systémů. Do nově otevřené provozovny si vybrali komplexní řešení v podobě pokladny LYNX s operačním systémem CONTO STANDARD s výkonnou termotiskárnou zn. EPSON a s připojeným bankovním terminálem od společnosti FISKALPRO VX520. 

fiskalpro-vx-520_ie11784966Tento bankovní terminál podporující bezkontaktní platby a elektronické stravenky má velkou výhodu v tom, že je nezávislý na konkrétním bankovním ústavu.

Se skladovým hospodářstvím této společnosti již řadu let pomáhá a usnadňuje práci skladový software OBCHODNÍK, který je vyvinut našimi IT specialisty a je tak upraven každému zákazníkovi přesně "na míru". Tento skladový program dokáže vést statistiky prodejů, obratů a tržeb, umí tisknout etikety dle návrhů zákazníka a v neposlední řadě je velkým pomocníkem při provádění inventůr. Více informací o tomto programu naleznete na našich stránkách.