ŘEZNICTVÍ ŠVEJDAR, OSTROV

V minulém měsíci jsme do svejdarreznictviOstrov   instalovali software OBCHODNÍK!cq5dam.web.1280.1280

Prodejna má váhopokladny značky METTLER TOLEDO. Jedná se o nejprodávanější model, a to model FreshBase T. Tato váhopokladna usnadní a urychlí prodej prodávajícímu, hlavně proto, že je schopna otevřít více zákaznických účtů najednou, ale také je schopna mít tzv. plovoucí účet, tedy když jsou k sobě připojeny dvě váhopokladny, můžete si účet aktuálního zákazníka otevřít na libovolné váhopokladně. V neposlední řadě Vám urychlí prodej uložení položek do váhopokladny, ať už do sortimentních skupin, nebo pod rychlá tlačítka.

Pro zjednodušení celého prodejního procesu si do ŘEZNICTVÍ ŠVEJDAR pořídili také software OBCHODNÍK. Tento SW si od naší společnosti můžete zakoupit, nebo si je stejně jako v tomto případě pronajmout. Jedná se o software pro sledování hospodaření společnosti. OBCHODNÍK je propojen s pokladnou / váhopokladnou a tak přes něj můžete navádět nové položky, aktualizovat ceny, akce, slevy a také přes něj můžete sledovat aktuální stavy skladů. Tento SW obsahuje také modul tisk cenovek, který v tomto řeznictví také využívají. SW OBCHODNÍK je možno využít pro podklady pro účetní, napojit na e-shop a také je velkým pomocníkem při inventurách.

Váhopokladny můžou být napojeny na naší novou aplikací HCV TRŽBY (náhledy a statistiky aktuálních tržeb, prodejů - viditelné přes mobilní telefon, PC). 

webová aplikace web tržby HCV