Zahradní systém pro ZAHRADNÍ CENTRUM BÁLEK v Krmelíně

Jsme hrdí na to, že jsme společně se Zahradním centrem Bálek v Krmelíně vymysleli dokonalý pokladní systém pro provozy zahradnictví / zahradní centra.

Tento fjfjfpokladní systém se skládá z:

- hlavní dotykové pokladny

- bankovního terminálu

- mobilní pokladny určené do terénu zahradního centra (může být také s bankovním terminálem)

- skladového programu Obchodník

- etiketovací tiskárny

Tento systém je dokonale propojen. Prodej může probíhat jak venku v "terénu" na mobilní pokladně, tak i na hlavní pokladně. Tyto dvě pokladny spolu neustále komunikují díky stejnému pokladnímu SW CONTO. Prodej se může uzavírat jak venku, tak i na hlavní pokladně.

Pokladny spolu nejen komunikují, ale odesílají informace i do skladového programu Obchodník. Při každém prodeji tedy pokladní ví, kolik jakého zboží má právě na skladě. Velká výhoda tohoto evidování zásob nastává při inventuře, vedení statistik aj.

Při naskladnění a prodeji urychlí a usnadní prodej i tiskárna etiket. Etikety se při příjmu zboží načtou do pokladního programu / skladového programu. Prodej je pak mnohem rychlejší. Rychlost a přesnost je u zahradních center velmi důležitá, hlavně v období sezónního prodeje, kdy je největší návštěvnost zákazníky. Pro bezpečný prodej si toto zahradní centrum nechalo nainstalovat také bankovní terminál.

unnamed_Balek

zahradnictvi_balek