Implementace pokladního systému Obchodník v prodejně maso-uzeniny PARDOVSKÝ Rokycany


V minulém týdnu pracovníci HCV group a.s. započali s implementací pokladního systému Obchodník v maloobchodní prodejně ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ pana Jana Pardovského v Rokycanech.

Programové vybavení systému Obchodník v nové verzi zajistí i nové povinnosti maloobchodních provozů, jako je uvádění měrných jednotek a měrných cen u zboží na cenovkách a etiketách, informování zákazníka o alergenech, původu zboží a výrobcích (na cenovkách, případně na zákaznickém displeji).

Součástí řešení pokladního systému jsou i váhopokladny řady UC-HTT-M značky Mettler Toledo. Jedná se o moderní dotykovou váhopoklad na s velkou zákaznickou obrazovkou, která představuje vynikající řešení do každé prodejny za účelem zvýšení prodeje čerstvých potravin. Díky rychlému procesoru, velké kapacitě paměti RAM a pevného disku je tato pultová váha vybavena dostatečnými zdroji k pokrytí takřka všech aplikací, včetně těch nejnáročnějších.Se zákaznickou obrazovkou s úhlopříčkou 12,1" a dotykovým displejem, které jsou podsvíceny LED diodami, váhopokladna UC-HTT-M představuje dokonalou volbu pro vizuální podporu prodeje na pultu v obsluhovaném úseku. Volitelný přístup k nejnovějším informacím v reálném čase umožní poskytovat zákazníkům cenné informace o čerstvých potravinách přímo při jejich prodeji (informace o složení, alergenech, výrobci, zemi původu apod. lze zobrazovat na zákaznickém displeji).

   KONTAKTY         VÁŠ DOTAZ