Váhopokladna bC-U2b

 
 

Tato pokladna se již nevyrábí, ale naše firma je schopna ji připojit do Vašeho pokladního systému.

Pultová váha bC-U2 s 99 tlačítky je ideální volbou pro obchodníky s menším a středně velkým sortimentem zboží. Pultové váhy bC-U2 z modelové řady bC Black se vyznačují rychlým provozem a pohodlným ovládáním prostřednictvím odolné membránové klávesnice nové generace. bC-U2 má robustní odolnou konstrukci a segmentový zákaznický displej.

PikZadost  Žádost o nabídku

Dostupnost Výroba ukončena
Cena 0 Kč včetně DPH
0 Kč    
Kód produktu 240
Kategorie Pokladny a váhy
 

Vlastnosti a výhody

Pultová váha bC-U2 s 99 tlačítky je ideální volbou pro obchodníky s menším a středně velkým sortimentem zboží. Pultové váhy bC-U2 z modelové řady bC Black se vyznačují rychlým provozem a pohodlným ovládáním prostřednictvím odolné membránové klávesnice. Váhy bC-U2 mají robustní odolnou konstrukci, disponují všemi potřebnými funkcemi pro prodej váženého i kusového zboží, v úsecích s vélkám zatížením a větším počtšm váh umístěných na pultech, umožňují souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účet. V případě začlenění váh bC-U2 do pokladního systému, lze využívat tyto váíhy i pro inventury, evidenci objednávek, přpadně evidenci dodacích listů.

Programovatelná klávesnice
Díky 99 tlačítkům, z nichž 69 je libovolně programovatelných, lze klávesnici váhy bC-U2 Black přizpůsobit individuálním potřebám konkrétní prodejny.
Jasný displej
Vysoký kontrast a vynikající čitelnost: standardní žlutozeleně podsvícený segmentový displej zobrazuje název zboží, cenu a údaj o hmotnosti. Volitelný inverzní (žluté číslice na černém pozadí) maticový displej s vysokým rozlišením podporuje zobrazení grafických prvků a běžící textové reklamy.
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku etiket, resp. účtenek rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany, odnímatelná a snadno omyvatelná klávesnice Light-Touch – každodenní čištění váhy bC-U2 Black je zcela snadné pouhou rukou.
Snadné připojení k síti
Žádné zbytečné duplicity: změny cen, porovnávání se stavem zásob či automatické uzávěrky – snadné připojení vah řady bC Black k síti šetří váš čas i peníze.

  • Tiskárna : 2palcová tiskárna (54 mm), standardně tisk termopásky, volitelně tisk etikety / nekonečné etikety (linerless) / dvojitá tiskárna
  • Klávesnice: celkem 99 tlačítek, z toho 69 volně programovatelných a 30 funkčních
  • Rozhraní : 1x RJ45, (10Base-T, Ethernet TCP/IP); 1 x sériové rozhraní; 1 x rozhraní RJ11 pro ovládání pokladní zásuvky; 1 x USB konektor
  • Paměť : 3 MB RAM s možností rozšíření až na 8 MB, Aplikační paměť 4 MB

Prospekt váhopokladny bCVahabCU2maly      PikZadost  Žádost o nabídku