Váhopokladna UC-HTT-M

 
  • 1 z 5
 

Tuto váhopokladnu neprodáváme, ale jsme schopni připojit ji k Vašemu pokladnímu systému.

Počítačová dotyková váhopokladna UC-HTT-M je určena náročným uživatelům a představuje vynikající řešení pro každou prodejnu. Vyznačuje se robustnostním porovedením, spolehlivostí a přizpůsobením svých  vlastností a funkcí požadavkům uživatele. S velkým zákaznickým displejem a dotykovým displejem s intuitivním ovládáním představuje ideální volbu. 

PikZadost  Žádost o nabídku

Dostupnost Na dotaz
Cena 0 Kč včetně DPH
0 Kč    
Kód produktu 242
Kategorie Pokladny a váhy
 

Vlastnosti a výhody

Počítačová dotyková váhopokladna UC-HTT-M je nejlepším řešením pro střední a velké prodejny. Dotykový displej podsvícený LED diodami s možností naklápění celého displeje, umožňuje přizpůsobit se požadavkům obsluhy pokladny dle výšky pultu případně výšky obsluhujícího personálu tak, aby práce obsluhy byla co nepřirozenější a pohodlná. Možnost nastavení ovládacích tlačítek na displeji a nastavení tzv. rychlých kláves pro nejčastěji prodávané zboží, urychluje prodej a eliminuje chyby obsluhy. Váhopokladna je odolné a robustní konstrukce, vyznačuje se rychlou tiskárnou účtenek a velkým zákaznickým displejem. Disponuje všemi potřebnými funkcemi pro prodej váženého i kusového zboží. V úsecích s vélkým zatížením a větším počtem váh, umožňují váhopokladny řady UC souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účty. V případě začlenění váh řady UCe do pokladního systému, lze využívat tyto váíhy i pro inventury, evidenci objednávek, případně evidenci dodacích listů.

Dotykový displej
Dotykový displej s úhlopříčkou 12.1" (30,7 cm) je dostatečně velký pro pohodlné ovládání. "Tlačítka" na displeji lze naprogramovat dle požadavků obsluhy váhopokladny. Displej lze naklápět. Rozlišení displeje je 800 x 600 pixelů.

Robustní konstrukce
Plášť z tlakově litého hliníku jew zárukou robustnosti. Váhopokladny FreshBase se vyznačují odolností vůči působení kyselin, tuků a vysoké mechanické zátěži. Kryt displeje je vyroben z polymeru ABS, díky kterému jsou otěry a škrábance zcela neviditelné.
Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém zaučení, bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance..
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

  • Tiskárna : 2palcová tiskárna (56 mm), rychlost tisku 150 mm/s
  • Displej: 10,1" (25,6 mm), dotykový kapacitní, vysoký jas a kontrast
  • Zákaznický displej: 7" (17,7 mm), rozlišení 800 x 480
  • Rozhraní : 1x RJ45, (10/100, Ethernet TCP/IP); 1 x sériové rozhraní; 1 x rozhraní RJ11 pro ovládání pokladní zásuvky; 3 x USB 2.0, 1 x USB OTG, Vestavěná karta pro WiFi IEE 802.11 b/g/n*
  • Paměť : 1 GB RAM, 8 GB flash


  Prospekt váhopokladny UC-HTT-M