top of page
Vyhledat

DÉSI

Aktualizováno: 3. 3. 2021


Na ulici Náměstí T. G. Masaryka 11, naproti radnici na hlavní prostějovském náměstí se nachází prodejna lahůdek DÉSI.

V této prodejně můžete zakoupit chlebíčky, bagety, mini-burgery, zákusky ale i teplou kuchyni. Tato prodejna byla založena roku 1994 a nyní prošla modernizací. Majitelé si do této prodejny nechali místo staré pokladny nainstalovat novou dotykovou pokladnu LYNX s odolným V-touch displejem. K této pokladně si nechali připojit váhu CAS ER PLUS (připojená dle legislativy WELEMEC) a také si nechali připojit bankovní terminál.

Váha CAS ER PLUS

Tato váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny (potraviny, zelenina apod.). Skelet váhy je plastový s nerezovou vážní miskou. Váha je napájena AC 230V přes adaptér. Vestavěný akumulátor zabezpečí provoz váhy na cca 140 hodin. Předností váhy je atraktivní vzhled a kvalitní gumová tlačítková klávesnice. Displej na nožce.

Bankovní terminál FiskalPRO

Mobilní platební terminál podporující bezkontaktní platby a elektronické stravenky. Výhodou je nezávislost zákazníka na konkrétním bankovním ústavu.

Dotyková pokladna LYNX s pokladním SW CONTO STANDARD

Dotykový POS systém s moderním a výkonným pokladním software Conto Standard a operačním systémem Windows 10. Vhodný i pro restaurace s více pokladními místy a evidenci skladu. Tato pokladna je velmi oblíbená proto, protože se dá nastavit dle přání zákazníka. Její pokladní SW je přehledný, rychlý a spolehlivý.6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page