Chcete si otevřít novou prodejnu a váháte jakou pokladnu si vybrat?

Do nově otevřené prodejny je potřeba si pořídit i pokladní systém. Pokladnu prodávající potřebuje pro to, aby mohl kupujícímu předložit doklad o koupi, ale také proto, aby si mohl vést přehledy o prodaném zboží (uzávěrky). Pokud budete otvírat prodejnu s drogérií, potravinami, nebo například s dárkovými předměty je vhodné pořídit si pokladnu, která bude mít nadefinované nejprodávanější položky, nebo bude možno na pokladně prodávat pomocí tzv. PLU (kódů zboží). Ke každému produktu přiřadíte originální číslový kód.

Poté nebudete prodávat "finančně" - podle ceny, ale zadáte do pokladny kód zboží. Pokladna Vám automaticky vygeneruje název a cenu zboží na účtenku a co je nejdůležitější odečte ji ze skladu. Pokud tedy připojíte svou pokladnu na skladový SW Obchodník.


Pokladny, které jsou připraveny pro prodej pomocí PLU nabízíme jak tlačítkové od zn. QUORION, tak i dotykové s pokladním SW CONTO.


U dotykových pokladen je ta výhoda, že si můžete vybrat jejich design, velikost, stupeň odolnosti (krytí IP), můžete u pokladny do budoucna rozšiřovat její funkce a hlavně se servis u těchto pokladen dá provést na dálku, takže je případná oprava / úprava velmi snadná, rychlá a méně nákladná.SW Obchodník je velkým pomocníkem nejen při kontrole a vedení skladu, ale také při tisku účtenek, cenovek, dárkových poukazů, při inventuře a při přecenění zboží. SW Obchodník nabízí mnohé využití a jelikož jsme jeho tvůrci, můžeme jej každému uživateli upravit na míru.