top of page
Vyhledat

Chcete si otevřít novou prodejnu a váháte jakou pokladnu si vybrat?

Aktualizováno: 22. 12. 2021

Do nově otevřené prodejny je potřeba si pořídit i pokladní systém. Mít vlastní pokladnu znamená mít přehled o svém podniku.

Pokud bude Váš business založen na prodeji více jak 40 položek, je vhodné pořídit si pokladnu, která bude mít nadefinované nejprodávanější zboží, nebo bude možno na pokladně prodávat pomocí tzv. PLU (kódů zboží). Ke každému produktu přiřadíte originální číselný kód.

Poté nebudete prodávat "finančně" - podle ceny, ale zadáte do pokladny kód zboží. Pokladna Vám automaticky vygeneruje název a cenu zboží na účtenku a co je nejdůležitější odečte ji ze skladu. Pokud tedy připojíte svou pokladnu na skladový SW Obchodník.


Pokladny, které jsou připraveny pro prodej pomocí PLU nabízíme jak tlačítkové od zn. QUORION, tak i dotykové s pokladním SW CONTO.


U dotykových pokladen je ta výhoda, že si můžete vybrat jejich design, velikost, stupeň odolnosti (krytí IP), můžete u pokladny do budoucna rozšiřovat její funkce a hlavně se servis u těchto pokladen dá provést na dálku, takže je případná oprava / úprava velmi snadná, rychlá a méně nákladná.