top of page
Vyhledat

Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt 2022 za aplikaci WebTržby

Aktualizováno: 22. 12. 2021

Jako každý rok pořádá společnost Bispiral, s.r.o. na stránkách BusinessIT.cz přehled nejvíce zajímavých a výjimečných IT produktů.


My jako tvůrci mobilní aplikace WebTržby.cz jsme se do tohoto projektu přihlásili a z mnoha zúčastněných vybrali i náš projekt, naši novou aplikaci.


Společnost BusinessIT.cz i tentokrát zvolila postup, který se osvědčil v minulých ročnících. V polovině října oslovili naši společnost (stejně tak i ostatní společnosti, které vyrábějí, nebo prodávají IT) a požádali nás, aby jsme jim zaslali své tipy na produkty, které jsou podle nás výjimečné / zajímavé.


Neváhali jsme a jako první nás ihned napadla naše mobilní aplikace WebTržby.cz, kterou jsme v tomto roce vyvinuli na přání našeho stálého zákazníka.


Tato webová aplikace umožňuje online náhled na tržby a prodeje zboží maloobchodní prodejny. V aplikaci se dozvíte jakým způsobem byly platby na prodejně uskutečněny (stravenka / hotovost / karta), jaké zboží se prodalo a také se zde v neposlední řadě dozvíte, jaké je na dané prodejně nejprodávanější zboží.Tuto aplikaci lze využít online, v reálném čase (na telefonu, tabletu, notebooku) a bez nutnosti pořizování nových pokladen. V aplikaci WebTržby.cz je možný export účtenek, nastavení náhledu aktuálního dne, týdne, roku, daného období, lze zde vyčíst jaké byly nejprodávanější produkty za zvolené období a tyto výsledky se také mohou použít pro plánování následných závozů a objednávek zboží.


Aplikace je vhodná pro sledování maloobchodních prodejen, stejně jako je vhodná pro provozovny kde je potřeba rychle a online znát informace o stavu zásob (např. při rychloobrátkovém zboží - pečivo, řeznictví, lahůdky apod.).


Zajímá Vás tato aplikace? Máte dotazy? Chtěli byste aplikaci upravit Vám na míru? Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.
11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page