top of page
Vyhledat

Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt 2022 za aplikaci WebTržby

Aktualizováno: 22. 12. 2021

Jako každý rok pořádá společnost Bispiral, s.r.o. na stránkách BusinessIT.cz přehled nejvíce zajímavých a výjimečných IT produktů.


My jako tvůrci mobilní aplikace WebTržby.cz jsme se do tohoto projektu přihlásili a z mnoha zúčastněných vybrali i náš projekt, naši novou aplikaci.


Společnost BusinessIT.cz i tentokrát zvolila postup, který se osvědčil v minulých ročnících. V polovině října oslovili naši společnost (stejně tak i ostatní společnosti, které vyrábějí, nebo prodávají IT) a požádali nás, aby jsme jim zaslali své tipy na produkty, které jsou podle nás výjimečné / zajímavé.


Neváhali jsme a jako první nás ihned napadla naše mobilní aplikace WebTržby.cz, kterou jsme v tomto roce vyvinuli na přání našeho stálého zákazníka.


Tato webová aplikace umožňuje online náhled na tržby a prodeje zboží maloobchodní prodejny. V aplikaci se dozvíte jakým způsobem byly platby na prodejně uskutečněny (stravenka / hotovost / karta), jaké zboží se prodalo a také se zde v neposlední řadě dozvíte, jaké je na dané prodejně nejprodávanější zboží.Tuto aplikaci lze využít online, v reálném čase (na telefonu, tabletu, notebooku) a bez nutnosti pořizování nových pokladen. V aplikaci WebTržby.cz je možný export účtenek, nastavení náhledu aktuálního dne, týdne, roku, daného období, lze zde vyčíst jaké byly nejprodávanější produkty za zvolené období a tyto výsledky se také mohou použít pro plánování následných závozů a objednávek zboží.


Aplikace je vhodná pro sledování maloobchodních prodejen, stejně jako je vhodná pro provozovny kde je potřeba rychle a online znát informace o stavu zásob (např. při rychloobrátkovém zboží - pečivo, řeznictví, lahůdky apod.).


Zajímá Vás tato aplikace? Máte dotazy? Chtěli byste aplikaci upravit Vám na míru? Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page