Reference

Pekárna Lomná, s.r.o.

Maloobchodní síť prodejen - Pekárna Lomná s.r.o. Maloobchodní síť prodejen pečiva a potravin s pultovým způsobem prodeje, centrálním řízením (společný katalog zboží a cenotvorba), napojením na informační systém výroby (automatické naskladnění dodávek z výroby na prodejnu, evidence objednávek...
>

Dési - KAJA, s.r.o.

Dési - výrobce tradičních českých lahůdek Maloobchodní síť prodejen lahůdek, studených a teplých jídel s pultovým způsobem prodeje, centrálním řízením (společný katalog zboží a cenotvorba), napojením na účetní systém firmy, možností využití čárových kódů. Pokladní systém je založen na bázi...
>

Maximarket

Řetězec prodejen MaxiMarket Maloobchodní síť prodejen potravin a smíšeného zboží  s velkoskladem a centrálním řízením (společný katalog zboží a cenotvorba), s možností tisků etiket a využití čárových kódů. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a pokladnách POS.
>

Bytema s.r.o.

Prodej bytového textilu a koberců – BYTEMA s.r.o. Maloobchodní prodejna sortiment bytového textilu a koberců. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a pokladnách POS s implementací věrnostních zákaznických karet.
>

Řeznictví a uzenářství – Baxant s.r.o.

Řeznictví a uzenářství – Baxant s.r.o. Maloobchodní prodej masa a uzenin s  vlastní výrobou polotovarů, jídel a lahůdek. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a vahopokladnách Mettler Toledo.
>

Jan Lešetický, MASO-UZENINY-POTRAVINY

Maloobchod, velkoobchod – Lešetický Jan Maloobchodní prodejna masa, uzenin, lahůdek, potravin, cukrovinek, zeleniny, drogerie, a tabáku s pultovým prodejem a velkoobchodním rozvozem zboží pro hotely, restaurace, jídelny a školy
>

Zahrada-dům-dílna - Honzek Bronislav

Zahrada-dům-dílna – Honzek Bronislav Maloobchoní prodejna  sortimentu elektrického nářadí, zahradní techniky, vodo-topo-plyn pro kutily i profesionály. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a pokladnách POS.
>

Řeznictví a uzenářství - Padrovský Jan

Řeznictví a uzenářství – Pardovský Jan Maloobchodní prodej masa a uzenin s  vlastní výrobou polotovarů, jídel a lahůdek. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a vahopokladnách Mettler Toledo.
>

Cukrárna Fany

Cukrářská výroba a prodejny cukrovinek a rychlého občerstvení. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a pokladnách POS.
>

Maloobchodní prodejny potravin - K+K Hodonín

Maloobchodní prodejny potravin a smíšeného zboží  patřící do sítě CBA se samostatným řízením každé prodejny. Pokladní systém je založen na bázi programového vybavení Obchodník a pokladnách POS.  
>

Novinky a aktuality

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: