Restaurační pokladny, Strana 2

Restaurační pokladny jsou určeny pro maloobchodní prodej restauračního typu. Základní rozdíl proti obchodním pokladnám je v tom, že restaurační pokladny mají více funkcí - jako je například souběžné vedení více účtů (stolů), tisk objednávek jídel pro kuchyni, dělení účtů při platbě apod. Z technického hlediska se restaurační pokladny liší od obchodních v provedení klávesnice (membránová nebo dotyková) a také tím, že pokladny nejsou standardně vybaveny pokladní zásuvkou. Pokud potřebujete pokladnu pro svoji provozovnu, ať již z důvodu EET nebo jiných, najdete v naší nabídce jak klasické registrační pokladny, tak i  počítačové pokladny (v provedení bezdotykovém i dotykovém). 

 RestPoklQMPSmall

Klasické registrační pokladny jsou vhodné do malých a středně velkých restaurací. Hlavní výhodou je nízká poruchovost, jednoduché ovládání, robustnost a odolnost vůči "hrubšímu" zacházení ze strany pokladní obsluhy. Restaurační registrační pokladny jsou vybaveny všemi potřebnými funkcemi (přímý prodej, vedení účtů, dělení účtů, převod s uzavření účtů apod.) K pokladnám lze připojit další zařízení (tiskárny objednávek v kuchyni apod.).

 POSConcertoSmall

Dotykové pokladny se využívají v provozech, kde je potřeba co nejvíce ušetřit místo na prodejním pultě nebo baru. Ovládání těchto pokladnen je jednoduché a intuitivní. Dotykové pokladny jsou vhodné zvláště pro provozy, kde se při prodeji předpokládá, že obsluha vybírá položky zboží z nabídky zobrazené na monitoru. Obsluha dotykových pokladem je velmi jednoduchá a intuitivní. K těmto pokladnám lze připojit další zařízení (snímače čárových kódů, váhy, tiskárny objednávek v kuchyni, snímače čipových karet apod.).

MobilniPokladna

Mobilní pokladny se využívají v provozech, kde je potřeba vše vyřešit tzv. "na place" a to jak objednávku jídel a nápojů, tak i uzavření účtů. Jedná se o řešení pokladny, které vyhovuje provozům se zahrádkami případně provozy kaváren, rychlého občerstvení atd. Z hlediska ovládání je tabletová pokladna velmi jednoduchá, pro tisk objednávek jídel a nápojů se využívá standardní účtenková tiskárna, pro tisk účtenek lze využívat mobilní tiskárnu. Mobilní pokladnu lze použít také jako rozšiřující pracoviště k dotykové pokladně.

Ke všem typům obchodních pokladen lze připojit zařízení, které rozšiřuje jejich funkce -  snímače čárových kódů, tiskárnu objednávek v kuchyni, pokladní zásuvky apod.

 

PikTelefon KONTAKTY      PikRychlyServis RYCHLÝ SERVIS     PikDotazVÁŠ DOTAZ     PikZadost ŽÁDOST O NABÍDKU

 


 

 
16546
4319711654643197
  • fdfdsfads Kód: 365
    Skladem

    Dotyková pokladna VARI POS je moderního designu. Hodí se do stylově zařízených provozoven. Je velice variabilní a má velké množství příslušenství, které lze k hlavnímu modulu přidat. Tato pokladna má odolný monitor (norma krytí IP66) o velikosti 15¨. V pokladně je nainstalován OS Windows 10 Home a pokladní SW CONTO STANDARD. Kabely pokladny jsou důmyslně vedeny vnitřkem podstavce, což je velice praktické a estetické. K pokladně je připojena termo tiskárna účtenek zn. EPSON TM-T20II.

    43 197 Kč včetně DPH 35 700 Kč

Stránka 2 z 2 - 19 položek celkem