MOBILNÍ PRODEJ, PRODEJ NA TRŽNICÍCH, PRODEJ Z AUTA, POJÍZDNÁ PRODEJNA

Z hlediska způsobu a místa prodeje nabízíme řešení mobilního prodeje:

Prodej na stáncích a tržnicích - u tohoto způsobu prodeje lze použít klasické obchodní registrační pokladny nebo dotyková zařízení (tablet, PDA). Většinou jsou tržnice a stánky vybaveny přípojkou na 230V~ a tedy není nutné jít cestou zařízení napájených trvale baterií. Zařízení pro prodej na stáncích musí zabírat co nejmenší prostor. Varianty řešení najdete ZDE.

Prodej z vozu - u prodeje z vozu je možné použít klasickou obchodní registrační pokladnu, ale mnohem vhodnější je mobilní dotykové zařízení (tablet, PDA) a tiskárna účtenek. Většinou se řidič nepohybuje příliš daleko od vozu a lze tedy pro tisk účtenek použít běžnou termální nebo jehličkovou tiskárnu s bluetooth připojením, napájenou z měniče 12V=/230V~. Varianty řešení najdete ZDE.

Prodej "v terénu" - tímto termínem označujeme prodej, při kterém není žádná možnost napájení (230V~, měnič 12V=/230V~) a je nutné používat zařízení napájené bateriemi. Dle potřebné doby provozu se volí zařízení s dostatečnou výdrží baterií, většinou se jedná o tablet a mobilní tiskárnu s bluetooth rozhraním. Varianty řešení najdete ZDE.

Z hlediska vyřešení EET jsou možné dvě varianty. Varianta OFF-LINE (odložená evidence EET) nebo varianta ON-LINE (okamžitá evidence EET). Více informací najdete ZDE.

      ŽÁDOST O NABÍDKU          E-SHOP POKLADEN      KONTAKTY          RYCHLÝ SERVIS       VÁŠ DOTAZ

Typová řešení pro MOBILNÍ PRODEJ

Mobilní prodej z vozu

Mobilní prodej z vozu, z auta, pojízdná prodejna Varianty řešení prodeje z vozu : •    Tablet + tiskárna účtenek •   ...
>

Mobilní prodej Z AUTA

Varianta pokladního systému OBCHODNÍK určená pro prodej z auta (někdy označován jako ambulantní prodej) je vhodná pro případy, kdy řidič-prodejce v...
>

Kontaktujte nás