Váhy

V malobchodních a restauračních provozech je využíváno několik typů váh. Nabízíme váhy rozčleněné dle způsobu nasazení v provozu.

VahaCAS-CL-5000

Váhy pro úsek masa-uzenin - se vyrábí ve dvojím provedení bez tisku nebo s tiskem etiket. U váh s tiskem etiket lze tyto váhy využívat i pro "předbalování" zboží v zázemí prodejny (předbalování nářezu uzenin, sýrů apod.). Váživost těchto váh je většinou do 6 případně do 15 kg. Etikety mohou být různých velikostí a na etiketách se uvádí i případné povinné údaje - alergeny, výrobce, datum spotřeby apod.

SamoobslužnáVáha

Váhy pro úsek ovoce-zelenina - jsou vhodné v případech samoobslužného úseků ovoce a zeleniny. Váživost těchto váh je většinou do 6 případně do 15 kg. Etikety mohou být různých velikostí a na etiketách se uvádí i případné povinné údaje - alergeny, výrobce, datum spotřeby apod.

 

VahaCASEBS.php

Expediční a příjmové váhy se využívají v zázení prodejny pro příjem nebo expedici zboží a jsou vyráběny v provedení stolním, můstkovém nebo podlahovém. Váživost těchto váh může být od jednotek až po stovky kilogramů.

 

 

PikTelefon KONTAKTY      PikRychlyServis RYCHLÝ SERVIS     PikDotazVÁŠ DOTAZ     PikZadost ŽÁDOST O NABÍDKU