top of page

APLIKACE HCV

Webtrzby

Díky dlouholeté praxi v oblasti IT, prodeje a servisu pokladen jsme byli našimi zákazníky požádání o vyvinutí několika aplikací. Tyto aplikace, které vyvíjeli naši IT specialisté, našim klientům usnadnili a zjednodušili práci. Zde uvádíme některé z nich. Pokud byste měli specifické požadavky z oblasti pokladen, vedení maloobchodu či sledování hospodaření prodejen, neváhejte nás kontaktovat.

webtržby v mobilu
webtržby v mobilu

press to zoom
www.webtrzby.cz
www.webtrzby.cz

press to zoom
GRAF
GRAF

press to zoom
webtržby v mobilu
webtržby v mobilu

press to zoom
1/6
Web tržby
- okamžitý náhled tržeb a prodejů

Aplikace WEBTRZBY umožňuje okamžitý (online) náhled na aktuální tržby prodejny / prodejen / pokladen / váhopokladen. Je speciálně vyvinuta pro majitele a provozovatele maloobchodních prodejen, i sítě prodejen. Je určena pro ty, kteří chtějí mít přehledy o svých tržbách a prodejích - KDEKOLI!

 

Tuto aplikaci je možno si stáhnout do chytrého telefonu, tabletu, nebo PC.

Vedle okamžitého náhledu na stav tržeb a prodejů, je možné nahlížet na historii tržeb a prodejů (denní,  měsíční a roční přehledy) za celou firmu, jednotlivé provozovny, ale i jednotlivé pokladny (váhopokladny).

 

Tržby jsou rozděleny dle druhu platby - kartou, hotově, stravenkou, elektronickou stravenkou. Díky naší aplikaci v mobilu, je možno vyčíst statistiky a grafy prodejů.

Jsou zde informace o tom, jaké zboží se za dané období prodávalo nejvíce. A také, jaké jsou za dané zboží (skupinu zboží) tržby. Tyto informace se dají využít k následnému sezónnímu naskladnění zboží. K porovnání měsíčních / ročních prodejů apod.

 

Jelikož jsme tvůrci této aplikace, můžeme popřípadě provádět úpravy, dle přání a požadavků zákazníka.

APLIKACI SI MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET ZDE:

Kde odkliknete zelené tlačítko - testovací přístup.

cena na vyžádání
Key Board
Key Board

press to zoom
váha CAS
váha CAS

press to zoom
Skener
Skener

press to zoom
Key Board
Key Board

press to zoom
1/4
Key Board - parametrické připojení

Vyvinuli jsme řešení pro připojení elektronických digitálních vah, snímačů magnetických karet, snímačů čipových karet, snímačů čárového váhového kódu a další speciálních technických zařízení s rozhraním RS232, RS485 či USB k programům nebo informačním systémům typu Helios (Pohoda, Money, MRP apod.)

Software HCVkeyBoard umožňuje parametrické nastavení převodu dat z výše jmenovaných rozhraní a umožní automatický či poloautomatický přenos údajů jako hmotnost, míra, ID karty, váhový čárový kód přímo do editačních položek příslušného programu.

cena na vyžádání
bílá Couch

pro e-shop společnosti Bytema s.r.o. dodáváme SW Obchodník a také jsme do prodejen implementovali dotykové pokladny CONTO LYNX V-TOUCH

bytema.png
bottom of page