APLIKACE HCV

 

Díky dlouholeté praxi v oblasti prodeje a servisu pokladen jsme byli našimi zákazníky požádání o vyvinutí několika aplikací. Tyto aplikace, které vyvíjeli naši IT specialisté, našim klientům usnadnili a zjednodušili práci. Zde uvádíme některé z nich. Pokud byste měli specifické požadavky z oblasti pokladen, vedení maloobchodu či sledování hospodaření prodejen, neváhejte nás kontaktovat.

Aplikace WEB TRŽBY
Aplikace WEB TRŽBY

WEB TRŽBY
WEB TRŽBY

GRAF WEB TRŽBY HCV
GRAF WEB TRŽBY HCV

Aplikace WEB TRŽBY
Aplikace WEB TRŽBY

1/6
WebTržby - okamžitý náhled

Aplikace okamžitého (online) náhledu na aktuální tržby WEBTRZBY.CZ je speciálně vyvinuta pro majitele a ptovozovatele maloobchodních prodejen, kteří chtějí mít přehledy o svých tržbách a prodejích - A TO KDEKOLIV !

 

Tuto aplikaci je možno si stáhnout do chytrého telefonu, tabletu, nebo PC.

Vedle okamžitého náhledu na stav tržeb a prodejů, je možné nahlížet na historii tržeb a prodejů (denní,  měsíční a roční přehledy) za celou firmu, jednotlivé provozovny, ale i jednotlivé pokladny (váhopokladny).

 

Tržby jsou rozděleny dle druhu platby - kartou, hotově, stravenkou, elektronickou stravenkou. Díky naší aplikaci v mobilu (on-line náhledům přes internet), je možno vyčíst statistiky a grafy prodejů.

Jsou zde informace o tom, jaké zboží se za dané období prodávalo nejvíce. A také jaké jsou za dané zboží (skupinu zboží) tržby. Tyto informace se dají využít k následnému sezónnímu naskladnění zboží. K porovnání měsíčních / ročních prodejů apod. Jelikož jsme tvůrci této aplikace, můžeme popřípadě provádět úpravy, dle přání a požadavků zákazníka.

APLIKACI SI MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET ZDE:

Kde odkliknete zelené tlačítko - testovací přístup.

ROČNÍ PLATBA
hostingu
ZA POKLADNU
     měsíčně
2.000,- Kč
bez DPH
90,- Kč
bez DPH
Key Board
Key Board

váha CAS
váha CAS

Skener
Skener

Key Board
Key Board

1/4
Key Board - parametrické připojení

Vyvinuli jsme řešení pro připojení elektronických digitálních vah, snímačů magnetických karet, snímačů čipových karet, snímačů čárového váhového kódu a další speciálních technických zařízení s rozhraním RS232, RS485 či USB k programům nebo informačním systémům typu Helios (Pohoda, Money, MRP apod.)

Software HCVkeyBoard umožňuje parametrické nastavení převodu dat z výše jmenovaných rozhraní a umožní automatický či poloautomatický přenos údajů jako hmotnost, míra, ID karty, váhový čárový kód přímo do editačních položek příslušného programu.

cena na vyžádání
bílá Couch

pro e-shop společnosti Bytema s.r.o. dodáváme SW Obchodník a také jsme do prodejen implementovali dotykové pokladny CONTO LYNX V-TOUCH