top of page

APLIKACE HCV

Webtrzby

Díky dlouholeté praxi v oblasti IT, prodeje a servisu pokladen jsme byli našimi zákazníky požádání o vyvinutí několika aplikací. Tyto aplikace, které vyvíjeli naši IT specialisté, našim klientům usnadnili a zjednodušili práci. Zde uvádíme některé z nich. Pokud byste měli specifické požadavky z oblasti pokladen, vedení maloobchodu či sledování hospodaření prodejen, neváhejte nás kontaktovat.

Web tržby
- okamžitý náhled tržeb a prodejů

Aplikace WEBTRZBY umožňuje okamžitý (online) náhled na aktuální tržby prodejny / prodejen / pokladen / váhopokladen. Je speciálně vyvinuta pro majitele a provozovatele maloobchodních prodejen, i sítě prodejen. Je určena pro ty, kteří chtějí mít přehledy o svých tržbách a prodejích - KDEKOLI!

 

Tuto aplikaci je možno si stáhnout do chytrého telefonu, tabletu, nebo PC.

Vedle okamžitého náhledu na stav tržeb a prodejů, je možné nahlížet na historii tržeb a prodejů (denní,  měsíční a roční přehledy) za celou firmu, jednotlivé provozovny, ale i jednotlivé pokladny (váhopokladny).

 

Tržby jsou rozděleny dle druhu platby - kartou, hotově, stravenkou, elektronickou stravenkou. Díky naší aplikaci v mobilu, je možno vyčíst statistiky a grafy prodejů.

Jsou zde informace o tom, jaké zboží se za dané období prodávalo nejvíce. A také, jaké jsou za dané zboží (skupinu zboží) tržby. Tyto informace se dají využít k následnému sezónnímu naskladnění zboží. K porovnání měsíčních / ročních prodejů apod.

 

Jelikož jsme tvůrci této aplikace, můžeme popřípadě provádět úpravy, dle přání a požadavků zákazníka.

APLIKACI SI MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET ZDE:

Kde odkliknete zelené tlačítko - testovací přístup.

cena na vyžádání
Key Board - parametrické připojení

Vyvinuli jsme řešení pro připojení elektronických digitálních vah, snímačů magnetických karet, snímačů čipových karet, snímačů čárového váhového kódu a další speciálních technických zařízení s rozhraním RS232, RS485 či USB k programům nebo informačním systémům typu Helios (Pohoda, Money, MRP apod.)

Software HCVkeyBoard umožňuje parametrické nastavení převodu dat z výše jmenovaných rozhraní a umožní automatický či poloautomatický přenos údajů jako hmotnost, míra, ID karty, váhový čárový kód přímo do editačních položek příslušného programu.

cena na vyžádání
bílá Couch

pro e-shop společnosti Bytema s.r.o. dodáváme SW Obchodník a také jsme do prodejen implementovali dotykové pokladny CONTO LYNX V-TOUCH

bytema.png
bottom of page