top of page

POKLADNÍ SYSTÉM PRO
E-SHOPY

Pokud provozujete maloobchodní prodejnu a současně i eshop a potřebujete mít aktuální data o stavu zásob, cenách, objednávkách apod.. Pak řešením je varianta pokladního systému OBCHODNÍK určená pro propojení na e-shop. Výhodou je zjednodušení správy dat (katalogů, číselníků, prodejních cen apod.), sledování aktuálních zásob, odpis zboží ze skladů jak z maloobchodního prodeje, tak i z prodeje přes eshop. SystémObchodník je oborově neutrální, má modulární koncepci a tak jej lze upravit každému na míru.

Citlivý web
POKLADNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK

Je program pro sledování hospodaření podniku, nebo sítě poboček s centrálou. Umožňuje připojení dotykových pokladen, tiskáren etiket a dalších zařízení (mobilní pokladny, terminály apod.), umožňuje vést skladové zásoby a mít přehled o tržbách a objemech prodejů (jak jednotlivých druhů zboží, tak i sortimentních skupin). Tento program je vyvinut našimi IT specialisty, a tak jej můžeme upravit každému "na míru".

bílá Couch

pro e-shop společnosti Bytema s.r.o. dodáváme SW Obchodník a také jsme do prodejen implementovali dotykové pokladny CONTO LYNX V-TOUCH

bytema.png
bottom of page