top of page

TÝM POKLADEN

Od roku 1992 se naše společnost zabývá prodejem a vývojem pokladních systémů. Náš tým má za cíl, navrhnout řešení pokladního systému, tak aby zákazníkovi přinesl více než očekává. Pozorně nasloucháme požadavkům klienta a díky letitým zkušenostem v tomto oboru navrhujeme a dodáváme pokladní systémy splňující jak běžné standardní požadavky, tak i specifické požadavky zákazníka. 

JAREK.PNG
Jaroslav Šimíček
Projektový manažer

Mým úkolem je, na základě zjištěných informací o rozsahu a typu provozovny a také na základě specifických požadavků zákazníka, navrhnout nejvhodnější řešení z hlediska technického i programového vybavení, služeb a školení.

PAVEL.PNG
Pavel Novák
Hlavní programátor

Prací programátorů je trvalý vývoj pokladního systému Obchodník, jeho postupné úpravy či doplnění na základě změn legislativy, požadavků zákazníků, příchodu a využívaní nových technologií a technických novinek.

BÁRA.PNG
Jana Bartoňková
Obchodník, konsultant

Mou prací je klienty najít a oslovit, hovořit s nimi o představě a rozsahu pokladního systému. Ráda si s klienty domluvím schůzku přímo na provozovně, nebo u nás ve firmě. Následně zpracovávám individuální cenové nabídky dle požadavků klienta.

ALES.PNG
Aleš Bajgar
Hlavní technik

Úkolem mým a ostatních kolegů techniků je vše správně nainstalovat a nastavit tak, aby naši zákazníci mohli v maximální míře využívat široké možnosti a funkce pokladen  a pokladních systému. Následně zajišťuji záruční i pozáruční servis.

kontakt

KONTAKT

OBCHOD: +420 605 253 486
SERVIS: +420 605 253 482
OBCHOD: +420 734 576 577
CHODSKÁ 1203
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
756 61
POLNÍ 780
BRNO - SÝŘICE
639 00
VANČUROVA 702
NOVÝ JIČÍN
741 01
bottom of page