top of page

POKLADNÍ SYSTÉM PRO
PRODEJ Z VOZU

Prodej z vozu (ambulantní prodej), stánkový prodej případně mobilní prodej přímo "v terénu"  je specifický tím, že ne vždy je k dispozici napájení 230V~. U pojízdné prodejny je řešením použití měniče 12V=/230V~, pak lze použít klasickou registrační pokladnu nebo dotykovou pokladnu. Pokud se řidič nepohybuje příliš daleko od vozu, pak je možné i řešení s tabletem a pro tisk použít běžnou termální, nebo jehličkovou tiskárnu s BT rozhraním umístěnou napevno ve voze. Pokud řidič se od vozu vzdaluje a vystavuje doklad mino vůz, případněd není k dispozici měnič, pak lze použít mobilní pokladnu s integrovanou tiskárnou.  Valná část mobilních  pokladen funguje i jako platební bankovní terminál.

Jídlo Truck portrét
POKLADNA VE VOZE

U prodeje z vozu je možné použít klasickou obchodní registrační pokladnu, ale mnohem vhodnější je mobilní dotykové zařízení (tablet, PDA) a tiskárna účtenek.  Většinou se řidič nepohybuje příliš daleko od vozu a lze tedy pro tisk účtenek použít běžnou termální nebo jehličkovou tiskárnu. s BT rozhraním. V případě, že řidič vystavuje účtenku daleko mimo vůz, pak je vhodným řešením mobilní pokladna s vestavěným bankovním terminálem, kterou můžete vzít prakticky kamkoli.

Při požadavku připojení na ETT je volbou varianta WiFi nebo připojení pomocí SIM.

Platba potravin kamionu
MOBILNÍ POKLADNA

Mobilní pokladna má vestavěnou tiskárnu účtenek, bankovní terminál i čtečku čárových kódů a QR kódů. V naší nabídce naleznete všechny tři druhy mobilních pokladen. Jednu bez bankovního terminálu a dvě s vestavěným bankovním terminálem. Nabízíme mobilní pokladny od společnosti FiskalPRO a s pokladny s pokladním SW CONTO MOBILE.

 

Komunikaci s EET může zajišťovat díky SIM kartě uvnitř. Je ale možné, pracovat offline a na konci dne pokladnu připojit k WIFI síti a účtenky na EET odeslat.

  • Možnost prodeje jak z vozu tak i mimo něj

  • Nastavitelná tlačítka

  • Komunikace s / bez EET

  • Pokladna s / bez bankovního terminálu

  • Jednoduché a intuitivní ovládání

  • Žádné měsíční poplatky

do provozu maso - uzeniny jsme dodali pokaladní systém Obchodník pro sledování a vyhodnocování hospodaření společnosti

leseticky02.png
bottom of page