SOFTWARE

INFORMAČNÍ SYSTÉM OBCHODNÍK

Informační systém OBCHODNÍK je komplexní řešení pro řízení a sledování hospodaření maloobchodních provozoven (obchody, sítě MOP, výrobny, restaurace) zahrnující technické vybavení a programové vybavení Obchodník. Modulární koncepce umožňuje nasazení v malých, středních a větších firmách. Je určen jak pro samostatné provozy, tak i pro síť provozoven s ústředím. Systém je oborově neutrální a při vhodné volbě typy zařízení pro pokladní místa, jej lze nasadit do libovolného maloobchodního prodeje.

POKLADNÍ SW CONTO

Pokladní software určený pro dotykové POS pokladny, splňující EET komunikaci. Modulární řešení, široká škálá funkcí, služeb a nastavení parametrů, umožňuje jeho nasazení jak v malých obchodech či restauracích, tak i ve velkých provozech s více pokladnami vzájemně propojenými. Je postaven na robustní a moderní databázi SQL, umožňuje připojení řady periferních zařízení - mobilní terminály, skenery, bankovní terminály, tiskárny účtenek či etiket, digitální váhy dle WELMEC legislativy a další.

POKLADNÍ SW KASA

Pokladní software určený jak pro dotykové, tak i pro nedotykové POS pokladny, splňující EET komunikaci. U nedotykové varianty lze pokladnu ovládat pomocí myši a běžné PC klávesnice, případně praktičtější je použití programovatelné klávesnice - odolná velká tlačítka, výrazné popisy. SW KASA má řadu užitečných funkcí a služeb, možnost souběžně otevřených účtů a je vhodná pro nasazení jak v malých obchodech, tak i ve velkých provozech s více pokladnami vzájemně propojenými. Umožňuje připojení řady periferních zařízení.

webtrzbyyy.PNG
ONLINE TRŽBY - webtrzby.cz

Naše nová webová aplikace, umožňující ONLINE sledování tržeb jednotlivých prodejen a celé firmy. Kromě aktuální výše tržeb, způsobu úhrady (Hotovost, Karta, Stravenka) apod.,  jsou online k dispozici také objemy prodejů jednotlivých druhů zboží (PLU) a to v množství a tržbe za daný druh zboží, navíc v členění na sortimentní skupiny. Aplikaci lze používat na PC, notebooku a tabletu -  ale hlavním cílem byla možnost rychlého náhledu přes mobilní telefon. Na telefonu lze aplikace nainstalovat jako samostatnou ikonu.

OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM - webobjednavky.cz

Webová aplikace kompatibilní s IS Obchodník, umožňující přihlášení zákazníka (odběratele) a následné vytvoření objednávky z aktuální nabídky zboží a výrobků a to v cenách platných pro přihlášeného zákazníka. Zákazník je informován o složení výrobků, alergenech, vzhledu. Objednávka je následně automaticky zaslána na server IS Obchodník a poté vykryta. Na základě objednávky je vystaven dodací list s prodejkou nebo fakturou. Zákazník má k dispozici přehledný archiv svých objednávek.

SW PRO PŘIPOJENÍ RS232/USB ZAŘÍZENÍ

Vyvinuli jsme řešení pro připojení elektronických digitálních váh, snímačů magnetických karet, snímačů čipových karet, snímačů čárového váhového kódu a další speciálních technických zařízení s rozhraním RS232, RS485 či USB k programům nebo informačním systémům typu Helios (Pohoda, Money, MRP apod.). Software HCVkeyBoard umožňuje parametrické nastavení převodu dat z výše jmenovaných rozhraní a umožní automatický či poloautomatický přenos údajů jako hmotnost, míra, ID karty nebo váhový čárový kód přímo do editačních položek příslušného programu.

do sítě prodejen pekárny Lomná s.r.o. dodáváme tlačítkové pokladny, skenery a sw Obchodník

Lomná spol. s r.o_