top of page

TYPOVÁ ŘEŠENÍ

reznictvi.jpeg

Varianta pokladního systému určená pro pultový způsob prodeje v maloobchodních prodejnách maso-uzeniny s jedním či více pokladními místy. Je zde možnost souběžného otevření více účtů na pokladně, případně s možností plovoucího účtu na více pokladnách. Řešení vhodné pro jednu prodejnu nebo celou síť prodejen s centrálou (výrobnou, velkoskladem apod.). Nabízíme také sledování on-line tržeb přes mobilní aplikaci!

Pekařství

Varianta pokladního systému určená pro pultový způsob prodeje v maloobchodních prodejnách pečiva s jedním či více pokladními místy.  V prodejních špičkách lze na pokladnách otevřít souběžně více účtů. Řešení je vhodné pro jednu prodejnu nebo celou síť prodejen s centrálou (v případě výrobny lze sledovat a evidovat také výrobu a spotřebu surovin). Pro prodejny pečiva je výhodné řešení označení zboží pomocí digitálních cenovek.

zahrada.JPG

Pokladní systém pro zahradní centra je navržen na bázi dotykové pokladny s možností souběžného odbavení více zákazníků na jedné pokladně. Je zde možnost prodeje ve venkovních prostorách pomocí mobilního zařízení. Etikety s čárovými kódy s veškerými informacemi o zboží, včetně grafických symbolů lze tisknout přímo v aplikaci Obchodník. Etikety neslouží jen pro rychlý a přesný prodej, ale zákazník si sebou odnáší i veškeré potřebné informace domů.

Potravinářské vozidlo

Prodej z vozu, stánkový prodej případně mobilní prodej přímo "v terénu"  je specifický tím, že ne vždy je k dispozici napájení 230V. U vozu  je řešením použití měniče 12V=/230V~, což umožní použít klasickou obchodní registrační pokladnu případně dotykovou pokladnu vhodné velikosti a odolnosti. V případě, že nelze použít ani 230V ani měnič, pak  je řešením mobilní pokladna s baterií, která umožní provoz pokladny po celý prodejní den. Mobilní pokladny mohou být současně i bankovními terminály.

V obchodě s potravinami

Pro prodejny potravin, drogérie a smíšeného zboží jsou nejvhodnějším řešením dotykové pokladny případně klasické tlačítkové registrační pokladny. Vzhledem k tomu, že valná část zboží je již dnes označena čárovým kódem od výrobce, je nejvhodnějším řešeníme vybavit pokladny snímači čárových kódů, což zrychlí odbavení zákazníka na pokladně a eliminuje chyby obsluhy pokladny. Pokud na prodejně je úsek maso-uzenin, pak je výhodné nasadit etiketovací váhy, které jednak zajistí tisk veškerých povinných údajů na etiketě a vztištěný čárový kód  umožní rychlý prodej na pokladně.

Bicycle Shop

Servisy a opravny potřebují kromě vlastního vystavení účtenky, mít i možnost vedení více otevřených zakázek (účtů) a na tyto zakázky postupně navádět díly a služby, přičemž zakázka (účet) může být otevřen libovolně dlouho. V případě možnosti změny DPH u dílů použitých napřiklád při "skládání kola" je možnost uplatnění nižší sazby DPH řešena nastavením parametrů na dotykové pokladně, čímž se vyřeší nejen "přepnutí DPH" ale i zjednodušení ve skladové evidenci, jelikož není nutné vést dublované skladeové karty z různou sazbou DPH.

Fast%20Food_edited.jpg
Online nakupování

Restaurační provozy vyžadují pokladny s reastauračními funkcemi, což je evidence prostorů (restaurace, zahradka), rozmístění stolů, evicdence účtu na zákazníka apod. Pokladny lze doplnit o tiskárny objednávek v kuchyni či výčepu, mobilní číšníky a mobilními bankovními terminály. V ramci uzávěrky pokladny je potřeba rozlišit tržby na bar a kuchyni a také rozlišit platby (Hotovost, Karta, Stravenky). Z technického hlediska jsou restaurační pokladny počítačové dotykovové, ale v nabídce máme i klasické registrační pokladny s membránovou klávesnicí.

V současné době je řada maloobchodních prodejen provozována souběžně s eshopem. Je tedy potřebné sdílet data o jednotlivých druzích zboží, prodejích, cenách a stavech skladů navzájem mezi "kamenným" maloobchodem  a eshopem. Pokladní systém Obchodník lze napojit na eshopy, které mají možnost exportu a importu dat. Řešení je to vždy individuální dle specifických možností a vlastností jak eshopu, tak i sw Obchodník.

Pekárna Lomná

do sítě prodejen pekárny Lomná s.r.o. dodáváme tlačítkové pokladny, skenery a sw Obchodník

Lomná spol. s r.o_
bottom of page