Váhopokladna FreshBase

 
  • 1 z 5
 

Pultová váha FreshBase s dotykovým displejem je ideální volbou pro menší, střední i velké prodejny se středně velkým sortimentem zboží (řeznictví, lahůdky, supermarkety apod.). Váhopokladna je odolné a robustní konstrukce, vyznačuje se pohodlným intuitivním ovládáním, rychlým provozem a možností nastavení funkcí a ovládání dle specifických požadavků uživatele.

PikZadost  Žádost o nabídku

Dostupnost Na dotaz
Cena 0 Kč včetně DPH
0 Kč    
Kód produktu 241
Kategorie Pokladny a váhy
 

Vlastnosti a výhody

Pultová váha FreshBase s dotykovým displejem je ideální volbou pro řeznictví, lahůdkářectví a supermarkety. Váhopokladna je odolné a robustní konstrukce Vyznačuje se pohodlným intuitivním ovládáním s využitím dotykového displeje a rychlou tiskárnou účtenek.  Disponuje všemi potřebnými funkcemi pro prodej váženého i kusového zboží, v úsecích s vélkám zatížením a větším počtem váh, umožňují váhopokladny FreshBase souběžné otevření více účtů (pokladních) a také plovoucí účet. V případě začlenění váh FreshBase do pokladního systému, lze využívat tyto váíhy i pro inventury, evidenci objednávek, přpadně evidenci dodacích listů.

Robustní konstrukce
Plášť z tlakově litého hliníku jew zárukou robustnosti. Váhopokladny FreshBase se vyznačují odolností vůči působení kyselin, tuků a vysoké mechanické zátěži. Kryt displeje je vyroben z polymeru ABS, díky kterému jsou otěry a škrábance zcela neviditelné.

Snadná obsluha
Rychlý a intuitivní provoz, dotykové rozhraní na displeji usnadňuje ovládání a nabízí řadu interaktivních funkcí pro pohodlnou obsluhu. Noví zaměstnanci a brigádníci se rychlé a přesné obsluze vah naučí i po velmi krátkém zaučení, bez zdlouhavého školení či přítomnosti zkušeného zaměstnance..
Výkonná tiskárna
Žádné čekání ve frontách u prodejního pultu díky rychlému tisku účtenek či etiket, rychlostí až 125 mm/sek.
Hygiena bez nejmenších problémů
Hladká povrchová úprava, chráněné přípojky kabelů, žádné zbytečné rohy a hrany – každodenní čištění váhy FreshBase je zcela snadné.

  • Tiskárna : 2palcová tiskárna (56 mm), rychlost tisku 150 mm/s
  • Displej: 10,1" (25,6 mm), dotykový kapacitní, vysoký jas a kontrast
  • Zákaznický displej: 7" (17,7 mm), rozlišení 800 x 480
  • Rozhraní : 1x RJ45, (10/100, Ethernet TCP/IP); 1 x sériové rozhraní; 1 x rozhraní RJ11 pro ovládání pokladní zásuvky; 3 x USB 2.0, 1 x USB OTG, Vestavěná karta pro WiFi IEE 802.11 b/g/n*
  • Paměť : 1 GB RAM, 8 GB flash


  Prospekt váhopokladny FreshBase Specs_CZ