top of page
Vyhledat

POSPA řeznictví a uzenářství v Rožnově p.R.

Aktualizováno: 17. 4. 2023

Do nově otevřeného provozu řeznictví a uzenářství POSPA jsme dodali pokladní systém složen z informačního a skladového softwaru OBCHODNÍK, bankovního terminálu, snímače čárových kódů a také jsme zprostředkovali nastavení a servis váhopokladen Mettler Toledo UC. Pro snadnější práci jsme panu Pospěchovi dodali etiketovací váhu také značky Mettler Toledo a to váhu bPLUS.
Pokladní systém OBCHODNÍK umožní rychlé navádění nových položek do váhopokladen. Ale také rychlé přecenění a úpravu položek již navedených. Tuto práci mohou zaměstnanci řeznictví provádět ze zázemí prodejny, bez omezení chodu samotné provozovny. Z možností SW OBCHODNÍK je využíváno sledování skladového hospodářství, evidence receptur a také je v tomto řeznictví využíván modul pro výrobu.Snímač čárových kódů je využíván pro prodej kusového zboží a prodej před-váženého zboží. Toto zboží si zaměstnanci řeznictví a uzenářství jednoduše "před váží" na etiketovací váze bPLUS, ze které jim vyjede etiketa, takže s označením daného zboží mají minimální práci.


Na přání pana majitele jsme v softwaru OBCHODNÍK vytvořili specifické originální cenovky a etikety, které lze propojit s katalogem zboží a tisk cenovek je tak v průběhu podnikání velmi jednoduchý a rychlý. Cenovky a etikety jsme vytvořili ve více velikostních a barevných variantách, přesně dle přání pana majitele.Neváhejte a běžte ochutnat lahodné výrobky do provozovny v Brillovce v Rožnově pod Radhoštěm.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page